دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت لاوان به همراه پاسخنامه

دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت لاوان به همراه پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۶,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان بخشی از سوالات
پاسخنامه
دارای پاسخنامه تستی و تشریحی
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
چهار گزینه ای
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
کد محصول
ES303
دروس عمومی این بسته
دانش کامپیوتر، زبان و ادبیات فارسی، ریاضی و آمار، احکام و معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی، هوش و استعداد تحصیلی
جزئیات محصول

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آمادگی در آزمون استخدام شرکت پالایش نفت لاوان نموده است، این مجموعه شامل 388 اصل سوال عمومی استخدامی میباشد. تمامی سوالات این بسته حاوی پاسخنامه میباشند. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

محتویات بسته

1– اصل دفترچه سوالات آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی مارون در سال 95 شامل 120 سوال (به همراه سوالات تخصصی و عمومی) با پاسخنامه تشریحی سوالات عمومی به شرح زیر:

 • 15 سوال زبان و ادبیات فارسی با پاسخنامه تشریحی
 • 15 سوال هوش، استعداد تحصیلی و توانمدی های عمومی با پاسخنامه تشریحی
 • 15 سوال فناوری اطلاعات و مهار های هفتگانه ICDL با پاسخنامه تشریحی
 • 15 سوال زبان انگلیسی عمومی با پاسخنامه تشریحی
 • 58 سوال تخصصی (بدون پاسخنامه)

2- تعداد 388 اصل سوالات هفت درس عمومی آزمون های استخدامی ادوار گذشته

 • فناوری اطلاعات و مهارت های هفتگانه ICDL

شامل 65 عدد سوال با پاسخنامه تشریحی

 • ریاضی و آمار مقدماتی

شامل 50 عدد سوال با پاسخنامه تشریحی

 • زبان و ادبیات فارسی و آئین نگارش

شامل 60 عدد سوال با پاسخنامه تشریحی

 • معارف اسلامی

شامل 55 عدد سوال با پاسخنامه تشریحی

 • زبان انگلیسی عمومی

شامل 55 عدد سوال با پاسخنامه تشریحی

 • اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی

شامل 58 عدد سوال با پاسخنامه تشریحی

 • هوش و توانمندی های عمومی

شامل 45 عدد سوال با پاسخنامه تشریحی

نکته: هنگام مطالعه به منابع اعلام شده برای آزمون جدید در دفترچه راهنمای ثبت نام، دقت شود.

فایل های رایگان

- دانلود رایگان اصل سوالات استخدامی پتروشیمی مارون 1395:

اصل سوالات پتروشیمی مارون 1395

معرفی شرکت پالایش نفت لاوان

شركت پالايش نفت لاوان در سال 1355 تحت عنوان مجتمع تقطير لاوان زير نظر پالايشگاه شيراز با ظرفيت 20.000 بشكه نفت خام در روز توسط شرکت اينگرا از کشور يوگسلاوی سابق و با نظارت شرکت ملی نفت ساخته شده و مورد بهره برداری قرار گرفت.

فرآورده های توليدی آن عبارت بودند از:
- نفتای ترش: كه به خارج از كشور صادر می شد.
- نفت گاز: كه به مصرف داخلی می رسيد.
- نفت كوره: جهت صادرات و سوخت كشتيها

پس از پيروزي انقلاب اسلامی و با توجه به موقعيت استراتژيك و امكانات بالقوه موجود طرحهاي توسعه و بهسازی سيستم در دستور كار قرار گرفت .با شروع جنگ تحميلی و صدمه ديدن چندی از پالايشگاه های کشور از جمله پالايشگاه آبادان و در نتيجه افزايش نياز به فرآورده های نفت گاز و نفت كوره اهميت اين واحد بيش از پيش نمايان گرديد . تاجائيكه در طول سالهای دفاع مقدس عمليات سوخت رسانی به ناوگان دريايی جمهوری اسلامی ايران را عليرغم بمبارانهای متعدد به نحو شايسته ای به انجام رسانيد. مجتمع پالايشی لاوان در اين زمان با هدف توليد فرآورده های مرغوب تر شكل گرفت .واحد مراكس با ظرفيت 6.000 بشکه در روز در سال 1368 توسط شركت U.O.P. طراحي و توسط شركت Chyoda به منظور توليد نفتای شيرين نصب و راه اندازي گرديد. در سال 1373 با اجرای طرح افزايش ظرفيت واحد تقطير نفت خام سيستم تلمبه گردشی نفت سفيد موجبات افزايش ظرفيت واحد تقطير نفت خام از 20.000 بشکه به 30.000 بشکه در روز و همچنين متناسب با آن افزايش توليد فرآورده ها و امكان توليد فرآورده با ارزش نفت سفيد و کاهش ضايعات فراهم گرديد.

در سال 1380 با استفاده از توان متخصصان داخلی واحد بنزین سازی این پالایشگاه راه اندازی گردید و در سال 1387 اسکله دو منظوره نفتی – تدارکاتی و واحد استحصال و ذخیره سازی گاز مایع (LPG) این شرکت که پیش از آن در فلرهای پالایشگاه سوزانده می شد به بهره برداری رسید.

در دهم اردیبهشت ماه سال 1390 و مصادف با روز ملی خلیج همیشه فارس فاز اول طرح بهبود فرآیند و بهینه سازی ظرفیت شرکت با هدف افزایش ظرفیت از 30 هزار بشکه در روز به 55 هزار بشکه در روز در مدار تولید قرار گرفت. شركت پالايش نفت لاوان به منظور ارتقاء كيفيت وافزايش كمي فرآورده هاي توليدي خود و در راستاي صيانت از محيط زيست اقدام به اجراي طرح بهبود فرآيند و بهينه سازي ظرفيت در پالايشگاه نموده است که در این راستا، واحد تصفیه هیدروژنی و ایزومریزاسیون نفتای سبک با حضور مقام محترم ریاست جمهوری در تیر ماه 1392 به بهره برداری رسید.


بدون دیدگاه