دانلود رایگان سوالات استخدامی مهارتهای هفتگانه ICDL (کامپیوتر عمومی) با جواب

دانلود رایگان سوالات استخدامی مهارتهای هفتگانه ICDL (کامپیوتر عمومی) با جواب
قیمت خرید این محصول
۴۸,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان بخشی از بسته
پاسخنامه
دارد (بخشی تستی بخشی تشریحی)
قابلیت پرینت
دارد
منبع سوالات
آزمونهای استخدامی
نوع سوالات
چهار گزینه ای
وضعیت فایل
آماده دانلود
آزمونهای ادوار گذشته
دارد
تعداد سوالات
349
تعداد صفحات
99
فرمت فایل ها
PDF
کد محصول
ES262
دروس عمومی این بسته
مهارتهای هفتگانه ICDL (کامپیوتر عمومی)
جزئیات محصول

آزمون های استخدامی دولتی دارای دو بخش عمومی و تخصصی بوده که بخش عمومی شامل 7 درس میباشد و یکی از این دروس مهارت های هفتگانه ICDL یا همان درس عمومی دانش کامپیوتر می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که دارای آزمون درس مهارتهای هفتگانه آی سی دی ال یا کامپیوتر عمومی میباشند، مفید هست. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن و تست زنی هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

1- 80 سوال استخدامی ادوار گذشته مهارتهای هفتگانه ICDL (کامپیوتر عمومی) با پاسخنامه تشریحی برگرفته از آزمون های استخدامی زیر:

  • سال 1402: آزمون های وزارت بهداشت، وزارت نفت و بانک ملی
  • سال 1401: آزمون فراگیر نهم مشترک با آموزش و پرورش (گروه های اول، پنجم و ششم) و همچنین آزمون های بانک ملت، بانک مهر، بانک رفاه، شرکت کار و تامین و سازمان تامین اجتماعی
  • سال 1400: آزمون های بانک ملت، بانک تجارت
  • سال 1399: آزمون های فراگیر دستگاه های اجرایی هشتم مشترک با آموزش و پرورش، وزارت بهداشت، علوم پزشکی (نوبت صبح) و همچنین شرکت کار و تامین
  • سال 1398: آزمون های بانک سینا و بانک مهر 

2- 269 سوال آزمون های استخدامی ادوار گذشته مهارتهای هفتگانه ICDL (کامپیوتر عمومی) با پاسخنامه (برخی تستی و برخی تشریحی) برگرفته از آزمون های استخدامی زیر:

  • سال 1386 الی 1399: آزمون های آموزش و پرورش، فراگیر دستگاه های اجرایی، سازمان تامین اجتماعی و وزارت نیرو

بدون دیدگاه