تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

ترجمه مقاله مجازی سازی شبکه سطح کاربردی با استفاده از اتصال انتخابی – نشریه IEEE

عنوان فارسی: مجازی سازی شبکه سطح کاربردی با استفاده از اتصال انتخابی
عنوان انگلیسی: Application Level Network Virtualization using Selective Connection
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 2 تعداد صفحات ترجمه فارسی : 7
سال انتشار : 2018 نشریه : آی تریپل ای - IEEE
فرمت مقاله انگلیسی : pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش فرمت ترجمه مقاله : pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
فونت ترجمه مقاله : بی نازنین سایز ترجمه مقاله : 14
نوع مقاله : ISI نوع ارائه مقاله : کنفرانس
شناسه ISSN مجله : 2158-4001 کد محصول : 12383
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.36Mb
رشته و گرایش های مرتبط با این مقاله: مهندسی فناوری اطلاعات، اینترنت و شبکه های گسترده و شبکه های کامپیوتری
مجله/کنفرانس: International Conference on Consumer Electronics
وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه منابع داخل متن: به صورت عدد درج شده است ✓
وضعیت فرمولها و محاسبات در فایل ترجمه: ندارد ☓
ضمیمه: ندارد ☓
بیس: نیست ☓
مدل مفهومی: ندارد ☓
پرسشنامه: ندارد ☓
متغیر: ندارد ☓
فرضیه: ندارد ☓
رفرنس: دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
رفرنس در ترجمه: در انتهای مقاله درج شده است
doi یا شناسه دیجیتال: https://doi.org/10.1109/ICCE.2018.8326277
ترجمه این مقاله با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. ترجمه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
فهرست مطالب

چکیده

۱. پیشگفتار

۲. کارهای مربوطه

۳. اتصال گزینشی

۴. آزمایش‌ها

۵. نتیجه‌گیری

منابع

نمونه متن ترجمه

چکیده

از آنجایی که دستگاه‌های اینترنت اشیا  (IoT)، چندین نوع داده از جمله مقادیر حسگر، تصاویر و فیلم‌ها را منتقل می‌کنند، برای پردازش انواع مختلف ارتباطات داده نیاز به چندین نوع رابط ناهمگن شبکه است. برای استفاده کارامد از چند رابط شبکه، تکنیک انتقال مهم است. با این حال، سیستم‌های شبکه فعلی نمی‌توانند داده‌ها را در طول عملیات تحویل بین رابط‌های شبکه ناهنگن منتقل کنند. علاوه‌براین، برنامه‌نویس برنامه کاربردی باید عملیات تحویل را پیاده‌سازی کند. در این مقاله، روش جدید مجازی‌سازی شبکه به نام «اتصال گزینشی » را ارائه می‌دهیم، که با استفاده از آن، سوئیچینگ یکپارچه برنامه-فراموشکار  بین رابط‌های شبکه ناهمگن، بسته به نوع داده‌ها امکان‌پذیر است.

 

کارهای مربوطه

طرحواره‌های مدیریت شبکه بسیاری ارائه شده‌اند که از مزایای رابط‌های مختلف شبکه بهره‌مند هستند. CoolSpot [۲]، راه‌حلی هیبریدی (ترکیبی) است که هم از BT و هم از WiFi استفاده می‌کند. این تکنیک روی خط‌مشی تحویل، به عنوان مثال در هنگام تعویض (سوئیچ) متمرکز است، اما سوئیچینگ یکپارچه را پردازش نمی‌کند. خط‌مشی بر اساس پهنای باند، مصرف توان، و دامنه ارتباطات است. طرحواره اتصال گزینشی ما از خط‌مشی ساده‌ای بر اساس اندازه داده‌ها استفاده می‌کند، بنابراین با استفاده از تکنیک CoolSpot می‌توان آن را بیشتر بهبود بخشید. WearDrive [۳]، راه‌حل شبکه هیبریدی برای دستگاه‌های قابل حمل است. هنگامی که دستگاه قابل حمل، داده‌ها را در فضای ذخیره‌سازی محلی خود با فضای ذخیره‌سازی از راه دور در تلفن‌های هوشمند همگام‌سازی می‌کند، این طرحواره از BLE یا WFD بر اساس اندازه I/O استفاده می‌کند. با این حال، این مطالعات، مساله نهفتگی در طول تحویل را مورد بررسی قرار نمی‌دهند.

 

اتصال گزینشی

شکل ۱، معماری طرحواره اتصال گزینشی را نشان می‌دهد. این طرحواره به صورت بندها (رشته‌ها) و کتابخانه‌های سطح کاربر اجرا می‌شود و بنابراین، مستقل از پلتفرم است. برنامه باید یک بند اصلی و بند دریافتی را تولید کند. بندها از API ارتباطات برای ارسال و دریافت عملیات استفاده می‌کنند. هنگامی که داده‌ها منتقل می‌شوند، در بخش‌هایی تقسیم‌بندی می‌شوند. هر بخش 512 KB، و واحد اتمی انتقال از طریق رابط‌های شبکه است. لایه Segment، داده‌های فله‌ای به دست آمده از درخواست کاربر را در بخش‌ها تقسیم‌بندی می‌کند یا بخش‌ها را در داده‌های فله‌ای مونتاژ می‌کند. دو صف در لایه Segment مدیریت می‌شوند: صف‌های بخش ارسال/دریافت.لایه انتزاع شبکه (NAL)، با درایوهای دستگاه شبکه سطح کرنل ارتباط برقرار می‌کند. برای هر رابط شبکه (مانند BT یا WFD)، NAL متناظر تولید می‌شود. هر NAL دارای دو بند شبکه سطح پایین برای انتقال داده است. سوئیچر شبکه، با مشاهده ترافیک داده‌ها، NAL را فعال یا غیر فعال می‌کند. سوئیچر شبکه، هنگامی که بخش‌های بسیار زیادی در صف بخش وجود دارند، آداپتور شبکه با پهنای باند بالا را فعال می‌کند و هنگامی که بخش‌های اندکی در صف وجود دارند، آن را غیر فعال می‌کند.

 

در طول عملیات تحویل بین رابط‌های مختلف شبکه، داده‌ها را می‌توان به طور همزمان از طریق آداپتورهای مختلف شبکه منتقل کرد. چند بند شبکه سطح پایین، بخش‌ها را از یک صف منفرد واکشی می‌کنند. این کار، سوئیچینگ یکپارچه شبکه را در طول عملیات تحویل ممکن می‌سازد.

تصاویر فایل ورد ترجمه مقاله (جهت بزرگنمایی روی عکس کلیک نمایید)