تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

ترجمه مقاله پتانسیل تجارت الکترونیک SMEs ها در یک محیط کسب و کار در حال جهانی شدن – نشریه الزویر

عنوان فارسی: پتانسیل تجارت الکترونیک شرکت های کوچک و متوسط در یک محیط کسب و کار در حال جهانی شدن
عنوان انگلیسی: The Potential of E-commerce for SMEs in a Globalizing Business Environment
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 11 تعداد صفحات ترجمه فارسی : 22
سال انتشار : 2014 نشریه : الزویر - Elsevier
فرمت مقاله انگلیسی : PDF فرمت ترجمه مقاله : ورد تایپ شده
کد محصول : 6691 رفرنس : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.46Mb
رشته های مرتبط با این مقاله: مدیریت
گرایش های مرتبط با این مقاله: بازرگانی بین الملل، تجارت الکترونیک، مدیریت استراتژیک، بازاریابی، مدیریت بازرگانی، مدیریت کسب و کار و مدیریت تکنولوژی
مجله: دهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک
دانشگاه: دانشگاه ۱۸ مارس چاناک قلعه، استانبول، ترکیه
کلمات کلیدی: جهانی شدن، شرکت های کوچک و متوسط، تجارت الترونیک
وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: ترجمه شده است
وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: ترجمه شده است
ترجمه این مقاله با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. ترجمه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
فهرست مطالب

چکیده

1. مقدمه

2. جهانی شدن شرکت ها

3. تغییر محیط کسب و کار شرکت های کوچک و متوسط

4. پتانسیل تجارت الکترونیک شرکت های کوچک و متوسط در محیط کسب و کار در حال جهانی شدن

5. نتیجه گیری

منابع

نمونه متن انگلیسی

Abstract

In an era of globalizing economies many markets become increasingly international and competitive. Technological progress in logistics and distribution enables nearly every business to buy, sell and cooperate on a global scale and even smaller and locally oriented businesses are forced to see themselves in a global context to survive in this new challenging business environment. Although common sense is that the globalization expose SMEs to many challenges the recent literature argues that SMEs can benefit the new environment via e-commerce. In this framework this study presents the issues the SMEs can face in changing business environment and the potential of e-commerce in this new environment. The findings of the study shows that although their size is a disadvantage for SMEs to compete in global platform e-commerce can help them make up however there are several barriers that limit or prevent them from getting into e-commerce which can be handled with public and private support.

نمونه متن ترجمه

چکیده

در عصر جهانی شدن اقتصادها، بسیاری از بازارها به طور فزاینده به بازارهایی بین المللی و رقابتی، تبدیل شده اند. پیشرفت تکنولوژیکی در تدارکات و توزیع، تقریباً هر کسب و کاری را قادر به خرید، فروش و همکاری در یک مقیاس جهانی می سازد و حتی کسب و کارهای کوچکتر و محلی، مجبورند خود را در یک قالب جهانی ببینند تا در این محیط کسب و کار چالش برانگیز جدید دوام بیاورند. اگر چه تصور رایج اینست که جهانی شدن، شرکت های کوچک و متوسط را در معرض چالش های بسیاری قرار می دهد، اما ادبیات اخیر استدلال می کند که شرکت های کوچک و متوسط، می توانند از محیط جدید بواسطه تجارت الکترونیکی بهره مند شوند. در این چارچوب، این مقاله موضوعاتی را ارائه می کند که شرکت های کوچک و متوسط، می توانند در فرایند تغییر محیط کسب و کار و تغییر پتانسیل تجارت الکترونیک در این محیط جدید، با آن موضوعات مواجه شوند. یافته های این مطالعه نشان می دهند که اگر چه اندازه شرکت های کوچک و متوسط، یک نقطه ضعف برای آنها به منظور رقابت در یک بستر جهانی است، اما تجارت الکترونیک می تواند به آنها کمک کند تا خود را شکل دهند؛ با این حال چندین مانع وجود دارد که آنها را محدود کرده و یا از ورود آنها به تجارت الکترونیک جلوگیری می کند که این مسئله می تواند از طریق حمایت دولتی و خصوصی حل و فصل شود.