تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

ترجمه مقاله تاثیرات مکانیزم کنترل شرکتی مناسب بر روی مدیریت در آمد قبل و بعد از همگرایی IFRS – نشریه الزویر

عنوان فارسی: تاثیرات مکانیزم کنترل شرکتی مناسب بر روی مدیریت در آمد قبل و بعد از همگرایی IFRS
عنوان انگلیسی: The Effect of Good Corporate Governance Mechanism to Earnings Management before and after IFRS Convergence
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 تعداد صفحات ترجمه فارسی : 11 (1 صفحه رفرنس انگلیسی)
سال انتشار : 2016 نشریه : الزویر - Elsevier
فرمت مقاله انگلیسی : pdf فرمت ترجمه مقاله : pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
فونت ترجمه مقاله : بی نازنین سایز ترجمه مقاله : 14
نوع مقاله : ISI نوع نگارش : مقالات پژوهشی (تحقیقاتی)
نوع ارائه مقاله : ژورنال شاخص H_index مجله : 46 در سال 2020
شاخص SJR مجله : 0.158 در سال 2019 شناسه ISSN مجله : 1877-0428
کد محصول : 11035 وضعیت ترجمه : انجام شده و آماده دانلود در فایل ورد و pdf
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.18Mb
رشته و گرایش های مرتبط با این مقاله: حسابداری، حسابداری مالی
مجله: پروسدیا - علوم اجتماعی و رفتاری - Procedia - Social and Behavioral Sciences
دانشگاه: دانشگاه اندلس، پادانگ، اندونزی
کلمات کلیدی: مدیریت درآمد، استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی (IFRS)، استانداردهای حسابداری مالی اندونزی (PSAK)، مکانیسم GCG
کلمات کلیدی انگلیسی: Earnings Management - IFRS - Indonesian Financial Accounting Standards (PSAK) - GCG Mechanism
وضعیت ترجمه عناوین جدول: ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه متون داخل جدول: ترجمه شده است ✓
وضعیت فرمولها و محاسبات در فایل ترجمه: به صورت عکس، درج شده است ✓
ضمیمه: ندارد ☓
بیس: است ✓
مدل مفهومی: دارد ✓
پرسشنامه: ندارد ☓
متغیر: ندارد ☓
رفرنس: دارای رفرنس در انتهای مقاله
رفرنس در ترجمه: در انتهای مقاله درج شده است
doi یا شناسه دیجیتال: https://doi.org/10.1016/j.sbspro.2016.05.021
ترجمه این مقاله با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. ترجمه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
فهرست مطالب

چکیده

1. مقدمه

2. مروری بر مقالات و توسعه فرضیه

3. روش شناسی تحقیق

4. یافته ها

5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی

Abstract

This study aims to determine the effect of differences in the “Good Corporate Governance” (GCG) mechanism on Earnings Management, before and after Indonesian Financial Accounting Standards (PSAK) convergence IFRS, on the companies listed on the Indonesia Stock Exchange (IDX) in the year 2010-2013. The population in this study amounted to 136 manufacturing companies, where samples obtained was 65 companies in accordance with the sample selection criteria. GCG Mechanism is an independent variable that includes internal and external mechanisms. The study concluded that the effect of different GCG mechanisms to earnings management, depending on the proxy used for GCG mechanism.

نمونه متن ترجمه

چکیده

هدف این مطالعه تعیین تاثیرات تفاوت ها در مکانیزم های کنترل شرکتی خوب (GCG) بر روی مدیریت درآمد، قبل و بعد از همگرایی IFRS در استاندارد های حسابرسی مالی اندونزی (PSAK)، بر روی شرکت های لیست شده در بورس سهام اندونزی (IDX) در سال های 2013-2010 میباشد. جمعیت مورد مطالعه در این بررسی شامل 136 شرکت تولیدی میباشد که نمونه ی به دست آمده بر اساس معیار های انتخاب نمونه، به تعداد 65 نمونه رسیده است. مکانیزم های GCG یک متغیر مستقل است که شامل مکانیزم های داخلی و خارجی میشود. این مطالعه به این نتیجه گیری میرسد که تاثیر مکانیزم های متفاوت GCG بر روی مدیریت درآمد، مبتنی بر نماینده و نهاد مورد استفاده برای مکانیزم های GCG میباشد.

1. مقدمه

تفاوت بنیادی بین IFRS با یک بیانیه ی استاندارد های حسابرسی مالی در اندونزی (PSAK) قبل از همگرایی در استفاده از ارزش منصفانه میباشد، در حالی که PSAK قبل از همگرایی IFRS از ارزش پیشینه ای در محاسبات استفاده میکرد. Suwardjono(2005) معتقد است که " ارزش منصفانه مقداری از روپیه است که در مورد یک هدف در یک تراکنش بین طرفین قرار داد شده است که این افراد آزادانه و بدون فشار و یا اجبار آن را میپذیرند". علاوه بر این، ارزش پیشینه ای " توافق تاریخی و یا نرخ های تبادل روپیه است که در سیستم های حسابرسی ثبت شده است". این ملاحظه وجود دارد که استفاده از این ارزش پیشینه ای در روش های عملی حسابداری خلاقانه مانند مدیریت در آمد و دیگر روش ها با مشکل رو به رو میشود. به این دلیل که آماده سازی بیانیه های مالی مبتنی بر هزینه های پیشینه ای نشان دهنده ی شرایط واقعی در رخداد تغییر ها در توان خرید نیست، بنابراین بیانیه های مالی ایجاد شده توانایی کمتری در نشان دادن شرایط واقعی در صورت تغییر قیمت ها هستند. این موضوع موجب کاهش صحت و کاهش شرایط دقیق در بیانیه های مالی ارائه شده میشود. گزارش دهی های غلط مالی، میتواند موجب ارائه ی اطلاعات غلط به سهام داران شده و در نهایت تاثیری منفی بر روی خود شرکت خواهد گذاشت.

5. نتیجه گیری

از توصیف بالا میتوان به این نتیجه رسید که : ترکیب یک هیات مستقل، ترکیب کمیته های حسابرسی و کیفیت حسابرسی ها به عنوان یک متغیر مستقل، قبل و بعد از همگرایی PSAK به IFRS تاثیر منفی محسوسی بر روی مدیریت درآمد دارد. در حالی که دیگر موارد مانند مالکیت مدیریتی تاثیر مثبت غیر محسوسی قبل از همگرایی PSAK به IFSR و تاثیر منفی بعد از همگرایی PSAK به IFRS داشت اما این تاثیرات بر روی مدیریت درآمد محسوس نبود. مالکیت نهادی قبل از همگرایی PSAK به IFRS تاثیر منفی دارد ، در حالی که بعد از همگرایی PSAK به IFRS تاثیر مثبت ایجاد میشود اما این تاثیر بر روی مدیریت درآمد محسوس نیست.

تصاویر فایل ورد ترجمه مقاله (جهت بزرگنمایی روی عکس کلیک نمایید)

11035-IranArze     11035-IranArze1     11035-IranArze2