تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت – کارشناسی و ارشد

فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای پاسخنامه : دارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 1.88Mb
سوالات عمومی این بسته: ادبیات فارسی، کامپیوتر و زبان انگلیسی
سوالات تخصصی این بسته: کنترل فرآیند و طراحی رآکتور، انتقال جرم و عملیات واحد، انتقال حرارت، ترمودینامیک و مکانیک سیالات
این نمونه سوالات به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
توضیحات

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آشنایی با آزمون استخدامی نفت در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس نموده است، که این مجموعه حاوی عین سوالات در مقطع کاردانی سالهای قبل برگزار شده در آزمون استخدامی شرکت نفت میباشد. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

دفترچه سوالات عمومی استخدامی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران، این نمونه سوالات برای داوطلبان آزمون استخدامی شرکت نفت – مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های صنایع شیمیایی و عملیات پالایش و پتروشیمی می باشد. مطمئناً مطالعه این نمونه سوالات شانس شما را جهت کسب موفقیت در آزمون استخدامی شرکت نفت، نسبت به رقیبانتان افزایش خواهد داد.

محتویات بسته

۱- بیش از ۸۰۰ سوال تخصصی و عمومی ویژه آزمون استخدام شرکت نفت در مقطع تحصیلی کارشناسی و ارشد به همراه پاسخنامه تمامی سوالات

 

– ۳۰۰ سوال ادبیات فارسی + پاسخنامه

– ۷۵ سوال کامپیوتر + پاسخنامه

– ۱۲۲ سوال زبان انگلیسی + پاسخنامه

– ۷۰ سوال کنترل فرآیند و طراحی رآکتور + پاسخنامه

– ۱۰۹ سوال انتقال جرم و عملیات واحد + پاسخنامه

– ۶۲ سوال انتقال حرارت + پاسخنامه

– ۷۴ سوال ترمودینامیک + پاسخنامه

– ۶۶ سوال مکانیک سیالات + پاسخنامه

نکات

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.

– تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با محصولات قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.