ترجمه مقاله تحلیل حالت شکستگی بحرانی استخوان با استفاده از XFEM - نشریه وایلی

ترجمه مقاله تحلیل حالت شکستگی بحرانی استخوان با استفاده از XFEM - نشریه وایلی
قیمت خرید این محصول
۳۷,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان نمونه دانلود مقاله انگلیسی
عنوان فارسی
تحلیل حالت شکستگی بحرانی استخوان با استفاده از XFEM – یک مورد مطالعه
عنوان انگلیسی
Cortical Bone Fracture Analysis Using XFEM – Case Study
صفحات مقاله فارسی
26
صفحات مقاله انگلیسی
29
سال انتشار
2016
رفرنس
دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
نشریه
وایلی - Wiley
فرمت مقاله انگلیسی
pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
فرمت ترجمه مقاله
pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
فونت ترجمه مقاله
بی نازنین
سایز ترجمه مقاله
14
نوع مقاله
ISI
نوع نگارش
مقالات پژوهشی (تحقیقاتی)
نوع ارائه مقاله
ژورنال
پایگاه
اسکوپوس
ایمپکت فاکتور(IF) مجله
2.374 در سال 2019
شاخص H_index مجله
52 در سال 2020
شاخص SJR مجله
0.653 در سال 2019
شناسه ISSN مجله
2040-7939
شاخص Q یا Quartile (چارک)
Q1 در سال 2019
کد محصول
10386
وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول
ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول
ترجمه نشده است ☓
وضعیت ترجمه منابع داخل متن
درج نشده است ☓
وضعیت فرمولها و محاسبات در فایل ترجمه
به صورت عکس، درج شده است ✓
ضمیمه
ندارد
بیس
نیست ☓
مدل مفهومی
ندارد ☓
پرسشنامه
ندارد ☓
متغیر
ندارد ☓
رفرنس در ترجمه
در انتهای مقاله درج شده است
رشته و گرایش های مرتبط با این مقاله
پزشکی و مهندسی پزشکی، جراحی ارتوپدی یا استخوان پزشکی، بیومکانیک
مجله
مجله بین المللی روشهای عددی در مهندسی پزشکی - International Journal For Numerical Methods In Biomedical Engineering
دانشگاه
دانشکده علوم مکانیک و مهندسی دانشگاه ایلینوی در اربانا-شمپین
کلمات کلیدی
استخوان متراکم، روش المان محدود توسعه یافته ؛ شکستگی، ریز ساختار، رشد ترک، شبیه سازی های عددی
کلمات کلیدی انگلیسی
Cortical bone - Extended finite element method - Fracture - Microstructure - Crack growth - Numerical simulations
doi یا شناسه دیجیتال
https://doi.org/10.1002/cnm.2809
فهرست مطالب
چکیده
1) پیش زمینه
2) روش ها
2.1 مدل های استخوان متراکم
2.2 تحلیل المان محدود – پیش پردازش
2.3 پیش زمینه های نظری
3) نتایج و مباحث
4) جمع بندی
نمونه چکیده متن اصلی انگلیسی
Abstract

We aim to achieve an accurate simulation of human cortical bone fracture using the extended finite element method within a commercial finite element software Abaqus. A two-dimensional unit cell model of cortical bone is built based on a microscopy image of the mid-diaphysis of tibia of a 70 year-old human male donor. Each phase of this model, an interstitial bone, a cement line, and an osteon, are considered linear elastic and isotropic with material properties obtained by nanoindentation, taken from literature.

The effect of using fracture analysis methods (cohesive segment approach versus linear elastic fracture mechanics approach), finite element type, and boundary conditions (traction, displacement, and mixed) on cortical bone crack initiation and propagation are studied. In this study cohesive segment damage evolution for a traction separation law based on energy and displacement is used. In addition, effects of the increment size and mesh density on analysis results are investigated.

We find that both cohesive segment and linear elastic fracture mechanics approaches within the extended finite element method can effectively simulate cortical bone fracture. Mesh density and simulation increment size can influence analysis results when employing either approach, and using finer mesh and/or smaller increment size does not always provide more accurate results. Both approaches provide close but not identical results, and crack propagation speed is found to be slower when using the cohesive segment approach. Also, using reduced integration elements along with the cohesive segment approach decreases crack propagation speed compared to using full integration elements.

نمونه چکیده ترجمه متن فارسی
چکیده
هدف ما در این قسمت به دست آوردن یک شبیه سازی صحیح از شکستگی استخوان متراکم در انسان با استفاده از مدل المان محدود توسعه یافته در یک نرم افزار تجاری المان محدود با نام Abaqus می باشد. یک مدل سلول واحد دو بعدی از استخوان متراکم بر اساس تصویر های میکروسکوپی از قسمت میانه ی دیافیز در درشت نی یک استخوان که از بدن مرد 70 ساله به دست آمده است، ایجاد می شود. در هر فاز از این مدل، یک استخوان میان نهاده، یک خط سیمان استخوانی و یک قسمت بافت استخوانی ( استئون) را دارد که به صورت الاستیک خطی و همسانگرد در نظر گرفته شده اند و ویژگی های مواد آن ها با استفاده از شناسایی نانو به دست آمده است که مقادیر آن در مقالات دیگر ارائه شده است.
تاثیر استفاده از روش های تحلیل شکستگی ( روش تحلیل بخش های به هم پیوسته در مقایسه با روش های تحلیل شکستگی مکانیک الاستیک خطی)، نوع المان محدود و شرایط مرزی ( ردگیری، جابجایی و مختلط) بر روی شروع ترک در استخوان های متراکم در این مطالعه بررسی شده است. در این مطالعه ارزیابی آسیب در بخش های به هم پیوسته برای ردگیری قانون تفکیک مبتنی بر انرژی و جابجایی مورد استفاده قرار گرفته است. به علاوه، تاثیرات افزایش سایز و تراکم مش بر روی نتایج تحلیل نیز بررسی شده است.
ما نشان می دهیم که روش های بخش های پیوسته و مکانیک شکستگی الاستیک خطی در روش المان محدود توسعه یافته به صورت موثر می توانند شکستگی های موجود در استخوان متراکم را نشان دهند. تراکم مش و افزایش سایز شبیه سازی ها می تواند بر روی نتایج تحلیل در استفاده از هر کدام از روش ها تاثیر داشته باشد و استفاده از یک مش درشت تر و یا افزایش کمتر در سایز همیشه نتایج صحیح تری را ایجاد نمی کند. هر دوی این روش ها نتایج نزدیک به هم اما متفاوت را ارائه می دهند و سرعت نشر ترک وقتی که ما از روش بخش های به هم پیوسته استفاده می کنیم، کند تر می باشد. همچنین، با استفاده از المان های ادغام کاهش یافته در راستای روش بخش های به هم پیوسته، موجب کاهش سرعت نشر ترک در مقایسه با استفاده از المان های کاملا یکپارچه می شود.

بدون دیدگاه