دانلود رایگان سوالات استخدامی ﺗﻮزﯾﻊ ﻧﯿﺮوی ﺑﺮق گلستان با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات استخدامی ﺗﻮزﯾﻊ ﻧﯿﺮوی ﺑﺮق گلستان با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۶,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالات
پاسخنامه
دارای پاسخنامه تستی و تشریحی
قابلیت پرینت
دارد
منبع سوالات
اصل سوالات استخدامی
نوع سوالات
چهار گزینه ای
وضعیت فایل
آماده دانلود
تعداد سوالات ادوار گذشته
388 سوال
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
کد محصول
ES411
جزئیات محصول

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آمادگی در آزمون استخدام ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻮزﯾﻊ ﻧﯿﺮوی ﺑﺮق گلستان نموده است، این مجموعه شامل 388 اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی با قابلیت پرینت و دارای پاسخنامه میباشند. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

محتویات بسته

1- تعداد 388 اصل سوالات هفت درس عمومی آزمون های استخدامی ادوار گذشته سازمان های مهم دولتی (آموزش و پرورش، بانک ها و ...) در سالهای 93 الی 99 با پاسخنامه تشریحی به صورت زیر:

  • 65 سوال فناوری اطلاعات و مهارت های هفتگانه ICDL
  • 50 سوال ریاضی و آمار مقدماتی
  • 60 سوال زبان و ادبیات فارسی و آئین نگارش
  • 55 سوال معارف اسلامی
  • 55 سوال زبان انگلیسی عمومی
  • 58 سوال اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی
  • 45 سوال هوش و توانمندی های عمومی

نکته: هنگام مطالعه به منابع اعلام شده برای آزمون جدید در دفترچه راهنمای ثبت نام، دقت شود.

معرفی ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻮزﯾﻊ ﺑﺮق گلستان

در سالهای دهه ۲۰ حضور بخش خصوصی در صنعت برق استان کم رنگ شد و رفته رفته شهرداری ها عهده دار تولید و توزیع برق در نقاط زیر پوشش خود شدند . در سالهای دهه ۳۰ کار نوسازی شبکه های برق با نصب مولدهای پر قدرت تر صورت پذیرفت . این وضع تا تشکیل وزارت آب و برق ادامه داشت و درسال ۱۳۴۳ دراجرای بند (هـ) و (و) ماده ۱ و ۳ قانون تاسیس وزارت آب و برق که بعداً به وزارت نیرو تغییر نام داد ، اساسنامه شرکتهای برق منطقه ای به تصویب مجلس رسیده و جهت ارائه به هیئت دولت ابلاغ که شرکت برق منطقه ای مازندران و (گلستان ) از سال ۱۳۴۵ آغاز به کار نمود . با شکل گیری این شرکت ، تحویل گیری تدریجی برق شهرها از شهرداری ها و بخش خصوصی آغاز و تحولات چشمگیری در صنعت برق منطقه بوجود آمد . در سال ۱۳۴۶خط فشار قوی ۲۳۰ کیلو ولتی تهران – گرگان احداث و در سال ۱۳۴۷ پست ۶۳/۲۳۰ کیلو ولت گرگان نصب گردید . از آنجا که شرایط اقلیمی ایجاب می نمود برق رسانی به روستاهای محدوده استان گلستان آسان تر و زودتر از سایر نقاط کشور انجام گرفت و این به خاطر نزدیکی و پیوستگی مناطق به یکدیگر بود. تعداد آبادیهای برقدار استان در سال ۵۷ به ۳۱۶ و در سال تاسیس شرکت (۱۳۷۶) به ۸۹۶ روستا رسید . از سال ۱۳۷۱ در راستای سیاست گذاریهای جدید دولت مبنی بر کوچک کردن حجم دولت و برونسپاری و خصوصی سازی قسمتی از فعالیتهای دولتی ، شرکتهای توزیع نیرو به وجود آمدند . شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان در راستای اهداف وزارت نیرو و پس از تاسیس این استان در تاریخ ۲۶/۹/۷۶ از شرکت توزیع برق مازندران منفک گردیده و از ۱/۱/۷۷ به صورت رسمی آغاز به کار نموده و تا کنون مسئولیت سرویس دهی و خدمات رسانی به متقاضیان و مشترکین برق استان و بهره برداری از تاسیسات و شبکه های توزیع موجود و توسعه و بهینه سازی آنها را به عهده دارد.


بدون دیدگاه