تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات استخدامی مبانی جامعه شناسی

فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای آزمونهای ادوار گذشته : 1 آزمون
تعداد سوالات ادوار گذشته : 10 سوال پاسخنامه : ندارد
رشته : علوم اجتماعی منبع سوالات : اصل سوالات
کد محصول : ES381
محتوای فایل : حجم فایل :
این بسته حاوی اصل سوالات آزمون های استخدامی برگزار شده در سال های اخیر در سازمان های مهم می باشد.
توضیحات

یکی از دروس مهم علوم اجتماعی درس مبانی جامعه شناسی می باشد که در بسیاری از آزمون های استخدامی سراسری یکی از منابع اعلامی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است.

این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که در آن درس مبانی جامعه شناسی به عنوان منبع اعلام شده است، مفید می باشد. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

اصل سوالات مبانی جامعه شناسی آزمون استخدامی قوه قضاییه (متصدی امور دفتری)

شامل 10 سوال تستی آزمون استخدامی سال 1400 بدون پاسخنامه

نکات

– تمامی موارد ذکر شده، به صورت یکجا در بسته سوالات استخدامی مبانی جامعه شناسی موجود می‌باشند.

– برای آشنایی با محصول قسمتی از سوالات را به صورت رایگان می توانید دانلود کرده و در صورت رضایت خریداری و دانلود نمائید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دانلود شروع خواهد شد. همچنین، محصول به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

معرفی درس مبانی جامعه شناسی

جامعه شناسی جدید از تلاش متفکران و جریانات فکری گوناگون و پیشرفت هایی که در سایر علوم ایجاد شده است و به ویژه تحولات اجتماعی قرنهای 18 و 19 اروپا ، بهره فراوان گرفته است. یکی از اندیشمندان جامعه شناسی می گوید جامعه شناسی مهمترین دانش پدیده های اجتماعی است که در زمانهای بحرانی ایجاد شده است.

بر این اساس می توان گفت وقتی که اوضاع جامعه آرام و ثابت است و جریان عادی خود را طی می کند کمتر نیاز به بررسی در زمینه های اجتماعی است اما وقتی بحران در جامعه پدید می آید موجب می شود که متفکران اجتماعی برای حل مسائل اجتماعی راههایی را پیدا کند.

از میان اندیشمندانی که در پیدایش جامعه شناسی جدید موثر بوده اند و منتسکیو اندیشمند فرانسوی مقامی ارجمند دارد.. وی از کسانی است که قانون را به معنای واقعی در علوم اجتماعی مطرح می کند.

در زمره پایه گذاران جامعه شناسی جدید می توان از فردی به نام سن سیمون جامعه شناس دیگر فرانسوی نام برد. به عقیده وی با همان روشی که علوم طبیعی بررسی می شود علوم اجتماعی را می توان بررسی کرد وی در عین حال به امور معنوی توجهی خاص دارد