دانلود رایگان سوالات استخدامی روانشناسی عمومی با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات استخدامی روانشناسی عمومی با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۶,۰۰۰ تومان
سوالات رایگان روانشناسی عمومی
پاسخنامه
دارای پاسخنامه تستی
قابلیت پرینت
دارد
منبع سوالات
سوالات طراحی شده
نوع سوالات
چهار گزینه ای
تعداد سوالات طراحی شده
300 سوال
رشته
علوم تربیتی
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
کد محصول
ES344
جزئیات محصول

یکی از دروس مهم علوم تربیتی درس روانشناسی عمومی می باشد که در بسیاری از آزمون های استخدامی سراسری یکی از منابع اعلامی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که در آن درس روانشناسی عمومی به عنوان منبع اعلام شده است، مفید می باشد. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

1- مجموعه نمونه سوالات استخدامی طراحی شده درس روانشناسی عمومی

300 نمونه سوال استخدامی روانشناسی عمومی به همراه پاسخنامه تستی در 43 صفحه

معرفی درس روانشناسی عمومی

روانشناسی عمومی یکی از شاخه های علوم انسانی است که مربوط به شناخت مسائل روان شناسی، علل رفتارهای انسان، چگونگی استفاده از روان شناسی در امر آموزش و پرورش، شناخت کودکان عادی و استثنایی و کاربرد روانشناسی در مسائل روانی – اجتماعی می‌باشد.پرطرفدارترین گرایش، در میان گرایش‌های روانشناسی بعد از بالینی، عمومی است.

گرایش روانشناسی عمومی بیشتر مسائل و موضوعات احساس،ادراک و رفتار را بررسی می‌کند. این گرایش از علم فلسفه، روانشناسی و فیزیولوژی بهره‌مند است. در گذشته تمرکز این گرایش، بیشتر روی کارهای تحقیقی و پژوهشی بود اما اکنون کار عملی و درمان هم به آن اضافه شده است.دانشجویان روانشناسی عمومی، تکنیک های مختلف روان‌درمانی مثل روان تحلیلگری، رفتاری، شناختی و... را به صورت بنیادی آموزش می‌بینند که اختلالات ریشه‌ای ناشی از احساسات و ادراک مثل (افسردگی،اضطراب و ...) را درمان کنند. نقطه ی تمرکزاین گرایش روی هیجان، احساس و ادراک است و به همین دلیل روند درمانی روانشناس عمومی موثرتر واقع می‌شود. روانشناس عمومی می‌تواند با مراجعینی که در شرایط استرس‌زا هستند، افرادی که مشکلات اعتیاد دارند و یا افرادی که با مشکلات و موانع برای رسیدن به هدف خود روبه‌رو هستند، کار کند.

هدف رشته کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی ایجاد مهارتهای لازم در افرادیست که در فعالیتهای آموزشی و پژوهشی – سازمانها و نهادهای جمهوری اسلامی و در دانشگاهها خدمت رسانی می کنند


بدون دیدگاه