دانلود رایگان سوالات استخدامی اصول و مبانی کارآفرینی با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات استخدامی اصول و مبانی کارآفرینی با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۶,۰۰۰ تومان
سوالات رایگان اصول کارآفرینی
پاسخنامه
دارای پاسخنامه تستی
قابلیت پرینت
دارد
منبع سوالات
سوالات طراحی شده
نوع سوالات
چهار گزینه ای
تعداد سوالات طراحی شده
270 سوال
رشته
مدیریت
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
کد محصول
ES340
جزئیات محصول

یکی از دروس مهم مدیریت درس اصول و مبانی کارآفرینی می باشد که در بسیاری از آزمون های استخدامی سراسری یکی از منابع اعلامی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این درس این بسته که حاوی اصل سوالات و نمونه سوالات طراحی شده مطابق سرفصل های سازمان سنجش میباشد، توسط  گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که در آن درس اصول و مبانی کارآفرینی به عنوان منبع اعلام شده است، مفید می باشد. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

1- مجموعه نمونه سوالات استخدامی طراحی شده درس اصول و مبانی کارآفرینی

270 نمونه سوال استخدامی اصول و مبانی کارآفرینی به همراه پاسخنامه تستی در 41 صفحه

معرفی درس اصول و مبانی کارآفرینی

كارآفرينی به فرایند شناسایی فرصتهای جديد، ايجاد كسب و كار و سازمان‌های جديد، نوآوری و رشد یابنده براي بهره‌برداری از فرصتهای شناسايی شده اطلاق میشود كه در نتیجه آن كالاها و خدمات جدیدی به جامعه عرضه می شود. در دنیای امروز تضمین بقای سازمان‌ها در نوآوری، خلاقیت و کارآفرینی آن‌هاست و بر اساس تحقیقات، تفاوت نرخ رشد در کشورها به سبب سطح کارآفرینی آن‌ها پدید می‌آید. بنابراین باید به آموزش اصول، روش‌ها و فنون کارآفرینی به منزله یکی از جنبه‌های اصلی فناوری، به‌طور بایسته و شایسته توجه شود و با ایجاد روحیه خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی، به منزله مهم‌ترین هدف راهبردی، این روحیه به تدریج بر فرهنگ جامعه حاکم شود. از کارآفرینان تعاریف متفاوتی شده است، اما آنچه در اکثر آن‌ها می‌توان مشاهده کرد این نکته است که کارآفرینان محور توسعه اقتصادی‌اند و با تخریب روش‌های کهن و ناکارآمد قبلی و جایگزینی آن‌ها با شیوه‌های کارآمد و نوین به نظام اقتصادی، پویایی و حیات می‌بخشند. بسیاری از دانشمندان در پی آن بودند که وجه تمایز این افراد با دیگر افراد جامعه را به دست آورند. همین امر سبب به وجودآمدن «علم کارآفرینی» شد که در آن رویکرد رفتاری و ویژگی‌های شخصیتی کارآفرینان از منظرهای اقتصادی، روان‌شناسی و جامعه‌شناسی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

اهداف كلي دوره اصول و مبانی کارآفرینی
1-كسب دانش، بينش و شناخت كافي و كامل مربوط به كارآفريني و پروژه
2-كسب مهارت در تحليل فرصتهاي ايجاد اشتغال و كسب و كار
3-تعيين و تقويت ظرفيت، استعداد و مهارت در انجام پروژه‌هاي كارآفرينانه
4-تقويت نگرش‌ها و ديدگاه‌ها در جهت رشد و توسعه و پذيرش تغيير
5-مهارت در انجام پروژه عملي و كسب اطلاعات لازم جهت تامين، اداره و تاسيس و راه‌اندازي واحد يا واحدهاي توليدي، خدماتي، اقتصادي.
6-ايجاد انگيزه اعتقادي كافي در دانشجويان براي كار، تلاش و مشاركت جدي در فعاليتهاي سالم اقتصادي است كه لازمه آن چگونگي به كار بستن تخصص از يك طرف و به كارگيري مهارتهاي لازم براي راه‌اندازي يك واحد كاري يا انجام كار مفيد در محيطهاي كاري و خدماتي مي‌باشد.
7-آشنايي فراگيران با نحوه فعاليت شركتها، كارگاه، سازمانها موسسات و مراكز توليدي، خدماتي، كشاورزي صنعتي و كسب اطلاعات لازم جهت تامين و اداره يك واحد توليدي، خدماتي، تجاري، سازماني و… مي‌باشد.


بدون دیدگاه