تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

ترجمه مقاله جهت گیری برند، برندینگ کارفرما و برندسازی داخلی – نشریه الزویر

عنوان فارسی: جهت گیری برند، برندینگ کارفرما و برندسازی داخلی: آیا آنها بر استخدام در طول همه گیری COVID-19 تاثیر می گذارند؟
عنوان انگلیسی: Brand orientation, employer branding and internal branding: Do they effect on recruitment during the COVID-19 pandemic?
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 12 تعداد صفحات ترجمه فارسی : 34 (4 صفحه رفرنس انگلیسی)
سال انتشار : 2022 نشریه : الزویر - Elsevier
فرمت مقاله انگلیسی : pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش فرمت ترجمه مقاله : pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
فونت ترجمه مقاله : بی نازنین سایز ترجمه مقاله : 14
نوع مقاله : ISI نوع نگارش : مقالات پژوهشی (تحقیقاتی)
پایگاه : اسکوپوس نوع ارائه مقاله : ژورنال
ایمپکت فاکتور(IF) مجله : 11.063 در سال 2021 شاخص H_index مجله : 217 در سال 2022
شاخص SJR مجله : 2.316 در سال 2021 شناسه ISSN مجله : 0148-2963
شاخص Q یا Quartile (چارک) : Q1 در سال 2021 کد محصول : 13128
محتوای فایل : zip حجم فایل : 3.18Mb
رشته و گرایش های مرتبط با این مقاله: مدیریت - مدیریت کسب و کار - مدیریت بازرگانی - بازاریابی - مدیریت منابع انسانی
مجله: Journal of Business Research
کلمات کلیدی: برندسازی کارفرما - برندگرایی - گرایش به برندسازی کارفرما (برندسازی گرایی کارفرما) - برندسازی داخلی - جذب و استخدام - همه گیری کووید 19
کلمات کلیدی انگلیسی: Employer branding - Brand orientation - Employer branding orientation - Internal branding - Recruitment - COVID-19 pandemi
وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه منابع داخل متن: ترجمه شده است ✓
وضعیت فرمولها و محاسبات در فایل ترجمه: تایپ شده است ✓
ضمیمه: ندارد ☓
بیس: است ✓
مدل مفهومی: ندارد ☓
پرسشنامه: ندارد ☓
متغیر: دارد ✓
فرضیه: دارد ✓
رفرنس: دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
رفرنس در ترجمه: در انتهای مقاله درج شده است
doi یا شناسه دیجیتال: https://doi.org/10.1016/j.jbusres.2022.06.053
با خرید این کالا; ترجمه فارسی مقاله، مقاله انگلیسی، پاورپوینت و ترجمه خلاصه قابل دانلود خواهد بود. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر شده و محصول به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
فهرست مطالب

چکیده

1- مقدمه

2- پیش زمینه نظری و فرضیه ها

3- روش ها

4- نتایج

5- بحث

منابع

نمونه متن ترجمه

چکیده

طی بیست و پنج سال گذشته، برندسازی کارفرما موضوعی بوده است که توجه فزایندهای را در میان پژوهشگران و کارگزاران مدیریت منابع انسانی به خود جلب کرده است. با وجود این، پژوهش های بسیار محدودی به بررسی پیوند میان برندسازی کافرما و عملکرد مدیریت منابع انسانی پرداخته اند. برای پر کردن این خلأ، در این مطالعه ما بررسی کردیم که چگونه گرایش به برندسازی کارفرما (یا برندسازی گرایی کارفرما) بر پیامدهای جذب و استخدام طی همه گیری کووید 19 تأثیر می گذارد. افرون بر این، ما مفاهیم برندگرایی و برندسازی داخلی را در هم آمیختیم تا به طور تجربی تأثیرشان بر ایجاد گرایش به برندسازی کارفرما تشریح کنیم. بر پایهی داده های مقطعی گردآوریشده از 233 شرکت فعال در بازار کار روسیه، ما روابط مثبتی میان برندگرایی و گرایش به برندسازی کارفرما، و میان گرایش به برندسازی کارفرما و برنامه های برندسازی کارفرما که به شکل مثبتی با پیامدهای جذب و استخدام مرتبط هستند، یافتیم. با وجود این، تأثیر تعدیل کننده ی برندسازی داخلی منفی بود. ما همچنین تأثیرات تعدیل کننده ی کووید 19 در رابطه ی میان گرایش به برندسازی کارفرما، برنامه های برندسازی کارفرما، و پیامدهای جذب و استخدام را یافتیم.

2- پیشزمینه ی نظری و فرضیه ها

اهمیت برندسازی کارفرما از میانه های دهه ی 1990 پس از آنکه پژوهشهای کیفی آزمایشی در میان 27 مدیر اجرایی ارشد شرکت های بریتانیایی توسط آمبلر و بارو (1996) انجام شد، افزایش یافته است. آمبلر و بارو (1996، ص. 137) نخستین تعریف علمی از برند کارفرما را به عنوان «بسته ای از مزایای کارکردی، اقتصادی، و روانشناختی که از طریق استخدام فراهم میشوند و با شرکت استخدام کننده تداعی میشوند» فراهم می کنند.

این تعریف درباره ی تناسب برندسازی برای نیازهای منابع انسانی و بهکار بردن اصول بازاریابی برای موقعیت استخدام بحث میکند. بعدها، این تعریف یه یک تعریف کلیدی در پژوهشها در حوزه ی برندسازی کارفرما تبدیل شد (آگرهولم، اندرسون، و تامسن، 2011). برندسازی کارفرما یک رویکرد بازاریابی محور به جذب و نگاهداشتِ کارامد متخصصان واجدشرایط تحت شرایط بازار کار بهشدت رقابتی است که شامل فعالیتهایی برای ترویج خصوصیات یکتا و مطلوب کارفرمایان در درون و بیرون از شرکت است (لیونز، 2007). این رویکردی در وهله ی نخست برای پاسخ دادن به چالشهای جذب و نگاهداشت است (مارتیندال، 2010؛ واین و کاسپر، 2012) که همچنین کمک میکند تا انگیزهی کارمندان افزایش یابد. برندسازی کارفرما یک تجربه ی استخدام منحصر به فرد و خاص به عنوان یک محصول برنددار (ادواردز، 2010) به 'مشتری داخلی' میبخشد. این مجموعه از خصوصیات برند کارفرمای ملموس و ناملموس جذاب، حس تعلق سازمانی، هویت، و همزادپنداری (لیونز، ون هوی، و آنسیل، 2007) را در میان کارمندان کسب شده که دارای یک تجربه ی استخدام انحصاری و ممتاز هستند، افزایش میدهد. برندسازی کارفرما، به عنوان یک فرایند، سه جنبه ی مهم را در بر میگیرد: توسعه ی ارزش پیشنهادی کارفرما (آنچه که سازمان به کارمندان خود ارائه می کند)، بازاریابی خارجی برند کارفرما (وظیفه ی جذب)، و بازاریابی داخلی (پرورش دادن کارمندان بسیار متعهد برای نگاهداشت آنان) (بکهاوس و تیکو، 2004). بهطور کلی، برندسازی کارفرما نقشی راهبردی را در اعتبارهای شرکتی 'آیندهنگر' (مارتین و دیگران، 2011)، و نیز برندگرایی شرکت و برندسازی داخلی ایفا میکند.

تصاویر فایل ورد ترجمه مقاله (جهت بزرگنمایی روی عکس کلیک نمایید)

       

فایل پاورپوینت این مقاله

در کنار ترجمه مقاله، فایل پاورپوینت این مقاله نیز ایجاد شده و در این محصول قرار داده شده است که پس از خریداری به همراه ترجمه قابل دانلود خواهد بود. تعداد اسلایدهای این پاورپوینت 25 می باشد و آماده ارائه در دانشگاه یا سایر سمینارها است.

فایل خلاصه ترجمه

در صورتی که نیاز به خلاصه ای از متن ترجمه این مقاله دارید، می توانید از فایل خلاصه ترجمه استفاده نمایید که به این محصول اضافه شده است. خلاصه ترجمه این مقاله در 10 صفحه در فایل word انجام شده و داخل بسته قرار گرفته است.