تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

ترجمه مقاله تحلیل منبع داده حسابداری مدیریت کامپیوتری بر اساس انبار داده و رایانش لبه موبایل – نشریه هینداوی

عنوان فارسی: تحلیل منبع داده حسابداری مدیریت کامپیوتری بر اساس انبار داده و رایانش لبه موبایل
عنوان انگلیسی: Data Source Analysis of Computerized Management Accounting Based on Data Warehouse and Mobile Edge Computing
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 11 تعداد صفحات ترجمه فارسی : 19 (1 صفحه رفرنس انگلیسی)
سال انتشار : 2022 نشریه : هینداوی - Hindawi
فرمت مقاله انگلیسی : pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش فرمت ترجمه مقاله : pdf و ورد تایپ شده با قابلیت ویرایش
فونت ترجمه مقاله : بی نازنین سایز ترجمه مقاله : 14
نوع مقاله : ISI نوع نگارش : مقالات پژوهشی (تحقیقاتی)
پایگاه : اسکوپوس نوع ارائه مقاله : ژورنال
ایمپکت فاکتور(IF) مجله : 2.960 در سال 2020 شاخص H_index مجله : 64 در سال 2021
شاخص SJR مجله : 0.420 در سال 2020 شناسه ISSN مجله : 1530-8669
شاخص Q یا Quartile (چارک) : Q2 در سال 2020 کد محصول : 12699
محتوای فایل : zip حجم فایل : 2.54Mb
رشته های مرتبط با این مقاله: کامپیوتر - حسابداری
گرایش های مرتبط با این مقاله: رایانش ابری - حسابداری مدیریت
مجله: Wireless Communications and Mobile Computing
وضعیت ترجمه عناوین تصاویر : ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر : ترجمه شده است ✓
وضعیت ترجمه منابع داخل متن: به صورت عدد درج شده است ✓
وضعیت فرمولها و محاسبات در فایل ترجمه: تایپ شده است
ضمیمه: ندارد ☓
بیس: نیست ☓
مدل مفهومی: ندارد ☓
پرسشنامه: ندارد ☓
متغیر: دارد ✓
فرضیه: ندارد ☓
رفرنس: دارای رفرنس در داخل متن و انتهای مقاله
رفرنس در ترجمه: در داخل متن و انتهای مقاله درج شده است
doi یا شناسه دیجیتال: https://doi.org/10.1155/2022/3216180
ترجمه این مقاله با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. ترجمه به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.
فهرست مطالب

1. مقدمه

2. تحقیقات مرتبط

3. روش شناسی

4. تحلیل نتایج و بحث

5. نتیجه گیری ها

منابع

نمونه متن ترجمه

کار حسابداری زمانی که کامپیوتری باشد، کارایی بیشتری دارد و میزان خطا در آن کمتر است. این مکانیسم تشویقی باید قبل از توسعه شیوه حسابداری مدیریتی در مشاغل بهبود یابد. عواطف کارکنان در شرکت ها یک عامل تعیین کننده گسترش شیوه حسابداری مدیریت در مشاغل است. مقاومت کارکنان نسبت به شیوه های حسابداری مدیریتی می تواند از طریق مکانیسم‌های تشویقی به صورت موثری مورد توجه قرار گیرد. در نتیجه، آنها به منظور تشویق رشد حسابداری مدیریت در کسب و کار ابتدا باید یک مکانیسم تشویقی حسابداری مدیریتی کامل ایجاد کنند. پیاده سازی یک سیستم اطلاعات حسابداری مدیریتی توسط این دسته بندی های جدید دشوارتر می شود. ساختار یک سیستم اطلاعات حسابداری مدیریت بر اساس BI و رایانش لبه موبایل در این تحقیق به صورت سیستماتیک مورد بحث قرار می گیرد. BI این مزیت را دارد که می تواند به روش های مختلفی مدل سازی کند، حجم زیادی از داده ها را به صورت کارآمد پردازش کند، و داده‌های عملی را به سرعت در اختیار مدیران قرار دهد. برای درک تحلیل کمی هزینه درآمد، نهاده - ستانده، این سیستم از فناوری های پیشرفته مانند مدل سازی انبار داده ها، جمع آوری داده، نمایش داده ها و طراحی امنیتی استفاده می کند. حسابداری مدیریتی بهترین انتخاب برای نوآوری حالت مدیریت سازمانی و یک سرویس حسابداری برای مدیریت داخلی کسب و کار است. کلان داده در حسابداری مدیریتی به عنوان یک دارایی شرکتی عمل می کند و حجم زیادی از اطلاعات را فراهم می کند. برای درک چگونگی استخراج و استفاده از اطلاعات، کلان داده برای ایجاد مبنایی برای حسابداری مدیریت ضروری است. این تحقیق نحوه جمع آوری داده ها، تهیه داده ها، ایجاد مدل، استخراج داده ها و تجزیه و تحلیل داده ها را با استفاده از کلان داده ها و الگوریتم رایانش لبه در شبکه موبایل توضیح می‌دهد، و شاخص‌های کلیدی موثر بر تحلیل ریسک حسابداری مدیریتی شرکت را از طریق تحلیل تجربی شناسایی میکند. مکانیسم انتشار و عوامل موثر بر شیوه های حسابداری مدیریت در شرکت ها و بین خوشه های سازمانی می توانند به ارتقای توسعه شیوه حسابداری مدیریتی کمک کنند و سرعت ایجاد سیستم حسابداری مدیریتی محلی چین را افزایش دهند.

2. تحقیقات مرتبط

اولین ادبیات [15]، الگوریتم استخراج قانون انجمنی مبتنی بر ویژگی را پیشنهاد کرد. تحقیق بعدی [16]، چهار فناوری اصلی را برای پشتیبانی از داده کاوی بر اساس این تحقیق مطرح می کند. ادبیات [۱۷] با فرایند تاریخی توسعه اقتصادی چین و فضای توسعه حسابداری مدیریتی چین بر اساس عملکرد اجتماعی رشته حسابداری مدیریتی همراه است، این تحقیق پیشنهاد می کند که حسابداری مدیریتی چین با بهترین دوره‌های فرصت استراتژیک مواجه است. با توجه به وضعیت اساسی شرایط ملی چین، سیستم کاربردی و چارچوب نظری حسابداری مدیریت بر اساس پیشینه سیستم سازمانی چین ارائه شده است [۱۸]. ادبیات [19] برای مطالعه رابطه بین تقاضای شرکت و سیستم های اطلاعاتی بر اساس تئوری احتمالی پیشنهاد شده است. ادبیات [20] برای مطالعه رابطه شرکت کنندگان با روابط مربوطه در پیاده‌سازی سیستم بر اساس نظریه سرمایه اجتماعی و نظریه شبکه کنشگر با توجه ویژه به سهامداران و کسب و کارها در طیف وسیع تر پیشنهاد شد.

تصاویر فایل ورد ترجمه مقاله (جهت بزرگنمایی روی عکس کلیک نمایید)