دانلود رایگان سوالات مسئول بایگانی و بانک اطلاعات فنی و حرفه ای

دانلود رایگان سوالات مسئول بایگانی و بانک اطلاعات فنی و حرفه ای
قیمت خرید این محصول
۳۳,۰۰۰ تومان
پاسخنامه
ندارد
فرمت
پی دی اف - PDF
قابلیت پرینت
دارد
نوع سوالات
ادوار گذشته
تعداد کل سوالات
30 سوال
کد استاندارد
441520430080001
کد محصول
FH150
تعداد صفحات
3
جزئیات محصول

گروه آموزشی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای برای آزمون کتبی مهارت در شغل مسئول بایگانی و بانک اطلاعات با کد استاندارد 441520430080001 در سامانه آموزشی سازمان فنی و حرفه ای نموده است. این محصول شامل 30 نمونه سوال برای آمادگی در امتحان مسئول بایگانی و بانک اطلاعات با فرمت pdf می باشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی و حرفه ای مفید واقع شود.

محتویات بسته

1 - اصل سوالات آزمون کتبی مسئول بایگانی و بانک اطلاعات  فنی و حرفه ای به تعداد 30 سوال بدون پاسخنامه و برگزار شده در تاریخ 1396/11/14 با کد استاندارد 441520430090001

فایل های رایگان

- دانلود رایگان جزوه استاندارد آموزش مسئول بایگانی و بانک اطلاعات:

استاندارد آموزش مسئول بانک اطلاعات

 - راهنمای شرکت در آزمون الکترونیکی کتبی سازمان فنی و حرفه ای:

راهنمای آزمون فنی و حرفه ای

 - دانلود رایگان دفترچه راهنمای ثبت نام الکترونیکی آزمون های داوطلبان آزاد (ادواری): از طریق این دکمه می توایید آخرین دفترچه راهنمای منتشر شده سازمان فنی و حرفه ای را دانلود کرده و مطالعه نمایید.

دفترچه راهنمای فنی و حرفه ای

آشنایی با شغل مسئول بایگانی و بانک اطلاعات

شرح استاندارد آموزش شغل: مسئول بایگانی و بانک اطلاعات در حوزه امور اداری بوده و شایستگی هایی از قبیل تدوین و تشکیل پرونده های اسمی، تدوین و تشکیل پرونده های موضوعی، درجه بندی و ارزشیابی اسناد، کد گذاری نامه ها و اسناد اداری، ثبت اسناد در دفاتر دبیر خانه، بایگانی اسناد و گزارش نویسی را داشته و با مشاغل دفتر اداری، بایگانی در ارتباط است.

تعریف دقیق استاندارد (اصطلاحی): تدوین و تشکیل پرونده های اسمی، تدوین و تشکیل پرونده های موضوعی، درجه بندی و ارزشیابی اسناد، کد گذاری نامه ها و اسناد اداری، ثبت اسناد در دفاتر دبیر خانه، بایگانی اسناد و گزارش نویسی

اصطلاح انگلیسی استاندارد (و اصطلاحات مشابه جهانی): Responsible for file keeping and information bank


بدون دیدگاه