دانلود رایگان سوالات استخدامی توزیع نیروی برق استان بوشهر با پاسخنامه

دانلود رایگان سوالات استخدامی توزیع نیروی برق استان بوشهر با پاسخنامه
قیمت خرید این محصول
۳۶,۰۰۰ تومان
دانلود رایگان سوالات
پاسخنامه
دارای پاسخنامه تستی و تشریحی
قابلیت پرینت
دارد
منبع سوالات
اصل سوالات استخدامی
نوع سوالات
چهار گزینه ای
وضعیت فایل
آماده دانلود
تعداد سوالات ادوار گذشته
388 سوال
فرمت فایلها
پی دی اف - PDF
کد محصول
ES414
جزئیات محصول

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آمادگی در آزمون استخدام شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر نموده است، این مجموعه شامل 388 اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی با قابلیت پرینت و دارای پاسخنامه میباشند. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

محتویات بسته

تعداد 388 اصل سوالات هفت درس عمومی آزمون های استخدامی ادوار گذشته سازمان های مهم دولتی (آموزش و پرورش، بانک ها و ...) در سالهای 93 الی 99 با پاسخنامه تشریحی به صورت زیر:

  • 65 سوال فناوری اطلاعات و مهارت های هفتگانه ICDL
  • 50 سوال ریاضی و آمار مقدماتی
  • 60 سوال زبان و ادبیات فارسی و آئین نگارش
  • 55 سوال معارف اسلامی
  • 55 سوال زبان انگلیسی عمومی
  • 58 سوال اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی
  • 45 سوال هوش و توانمندی های عمومی

نکته: هنگام مطالعه به منابع اعلام شده برای آزمون جدید در دفترچه راهنمای ثبت نام، دقت شود.

معرفی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر

استان بوشهر با مساحتی حدود 23167/7 کیلومتر مربع و بیش از 700 کیلومتر مرز آبی با خلیج همیشه فارس در جنوب غربی سرزمین پر مهر ایران واقع شده و از زمان هزاره سوم قبل از میلاد دارای رونق بوده است. گفتنی است سرانه مصرف خانگی و همچنین رشد مصرف برق در استان رشدی به مراتب بالاتر از نرخ رشد کشور دارد، هر چند که صنعت برق از سال 1297 (ه ش) وارد استان شده اما تا سال 1300 (ه ش) نیروی برق مصرف خصوصی داشته است و از آن پس شهروندان استان بوشهر از نعمت ارزشمند روشنایی بهره مند شدند. در سال 1345 اداره برق استان بوشهر تحت نظر شرکت سهامی برق منطقه ای فارس رسماً فعالیت خود را آغاز کرد و حدود 12 سال بعد برق بوشهر به شبکه سراسری پیوست. پس از آن براساس سیاست و خط مشی وزارت نیرو، شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر نیز تشکیل و در تابستان سال 1371 با پیک بار 273.8 مگاوات و 113394 مشترک آغاز به کار کرد. اکنون پس از گذشت 29 سال این شرکت با 485740 مشترک و پیک بار 1653.64 مگاوات، توانسته در جلب رضایت عمومی و دستگاههای ذیربط استان موفق باشد. با توجه به اصل 44 قانون اساسی به منظور کوچک سازی بدنه دولت کلیه فعالیت های بهره برداری، مشترکین، فعالیت های مهندسی و اجرای پروژه های توزیع برون سپاری و به بخش خصوصی واگذار شد.

اخبار استخدام برق استان بوشهر
شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر به منظور تکمیل کادر نیروی انسانی خود از میان افراد واجد شرایط استخدام می کند. مهلت ثبت نام تا 26 شهریور 1401 می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر از آخرین اخبار و بررسی شرایط ثبت نام ﺷﺮﮐﺖ ﺗﻮزﯾﻊ ﻧﯿﺮوی ﺑﺮق استان بوشهر، میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

آخرین اخبار توزیع برق بوشهر


بدون دیدگاه