ترجمه مقاله گاساتا یک الگوریتم ژنتیکی به عنوان ابزاری جایگزین برای تحلیل آزمون حسابرسی امنیت

ترجمه مقاله گاساتا یک الگوریتم ژنتیکی به عنوان ابزاری جایگزین برای تحلیل آزمون حسابرسی امنیت
قیمت خرید این محصول
۲۹,۰۰۰ تومان
دانلود مقاله انگلیسی
عنوان فارسی
گاساتا (GASATA) یک الگوریتم ژنتیکی به عنوان ابزاری جایگزین برای تحلیل آزمون های حسابرسی امنیت
عنوان انگلیسی
GasSATA, a Genetic Algorithm. as an Alternative Tool. for Security Audit Trails Analysis
صفحات مقاله فارسی
12
صفحات مقاله انگلیسی
11
سال انتشار
0
فرمت مقاله انگلیسی
PDF
فرمت ترجمه مقاله
ورد تایپ شده
رفرنس
دارد
کد محصول
F619
وضعیت ترجمه عناوین تصاویر
ترجمه شده است
وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر
ترجمه شده است
وضعیت فرمولها و محاسبات در فایل ترجمه
به صورت عکس، درج شده است
رشته های مرتبط با این مقاله
مهندسی کامپیوتر
گرایش های مرتبط با این مقاله
برنامه نویسی کامپیوتر و مهندسی الگوریتم ها و محاسبات
فهرست مطالب
چکیده
2-1 کد گذاری یک راه حل با رشته دو دویی
2-2 تابع برازش
3-نتایج ازمایشی برای حملات و کاربران شبیه سازی شده
3-1 محیط ازمایشی
3-2 نتایج
4-کار های آینده
نمونه چکیده ترجمه متن فارسی
چکیده
کارایی حسابرسی امنیت پایین است زیرا مامور امنیت بایستی حجم عظیمی از داده های ثبت شده در آزمون حسابرسی را مدیریت کند به طوری که انجام این کار توسط انسان امری کاملا غیر ممکن است.
بنابر این، هدف ما طراحی یک ابزار خودکار برای افزایش کارایی تحلیل آزمون حسابرسی امنیت می باشد. این ابزار که موسوم به GASATA ( گاساتا) میباشد( اختصار عبارت الگوریتم زنتیکی برای تحلیل آزمون های حسابرسی امنیتی ساده شده)، بایستی به عنوان یک ابزار اضافی و کمکی در مجموعه ای از ابزار ها در نظر گرفته شود که به مامور امنیتی امکان کنترل دقیق نفوذی های بالقوه را می دهد.
ایده های اصلی که این مطالعه بر اساس آن ها انجام شده است به شرح زیر است:1- تشخیص ناهنجاری( یعنی پاسخ به سوال این که، آیا رفتار کاربر بر طبق گذشته نرمال است یا خیر؟) توسط ابزار هایی نظیر NIDES در نظر گرفته می شود از این روی ما به بررسی تشخیص سو استفاده( یعنی پاسخ به این سوال که آیا رفتار کاربران با یک حمله مشخص موسوم به سناریوی حمله، متناظر است) میپردازیم 2- ما بایستی نفوذ ها به شبکه ناهمگن که بر روی آن ایجاد زمان جهانی غیر ممکن است را تشخیص دهیم به این ترتیب ما بعد زمانی سناریو های حمله را حذف می کنیم( یعنی دلیل این که چرا ما تحلیل خود را با صفت" ساده" توصیف می کنیم)، 3- رویکرد ما از این حیث بد بینانه است که ما تلاش می کنیم تا داده های موجود در آزمون حسابرسی را با یک یا چند حمله توضیح دهیم 4- این مسئله، NP- کامل است از این روی ما از روش اکتشافی، الگوریتم ژنتیکی برای حل آن استفاده می کنیم.
مقاله ما به صورت زیر سازمان دهی شده است. بخش 1 مروری بر مسئله تحلیل آزمون حسابرسی امنیت دارد. در بخش 2، ما نشان می دهیم که چگونه از الگوریتم های زنتیکی در این مسئله استفاده می شود. بخش 3 به بحث در مورد آزمایشاتی می پردازد گه نتایج نسبتا خوبی را نشان می دهند. در نهایت، بخش 4 شامل نتیجه گیری و پیشنهادات برای کار های آینده است.

بدون دیدگاه