دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ادواری فنی و حرفه ای 1401

دفترچه راهنمای آزمون های ادواری سازمان فنی و حرفه ای معمولا همه ساله 2 بار منتشر شده و ثبت نام نیز به صورت الکترونیکی انجام می شود. آزمون سازمان فنی و حرفه ای در دو مرحله در قالب آزمون های کتبی و عملی، متناسب با استانداردهای بین المللی به منظور سنجش مهارت نیروی کار مورد نیاز در بخش های مختلف خدمات، صنعت، کشاورزی و فرهنگ و هنر برگزار می گردد.

آخرین دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ادواری سازمان فنی و حرفه ای منتشر شده در سال 1402 را می توانید دانلود و مشاهده نمایید:

دفترچه فنی و حرفه ای 1402

همچنین دفترچه راهنماهای ثبت نام فنی و حرفه ای در ادوار گذشته نیز موجود می باشد که در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در آزمون های سال های گذشته می توانید از آنها استفاده نمایید:

دفترچه فنی و حرفه ای 1401

دفترچه دوم فنی و حرفه ای 1400

دفترچه اول فنی و حرفه ای 1400

در صورت نیاز به تهیه اصل سوالات ادوار گذشته سازمان فنی و حرفه ای به همراه پاسخنامه می توانید لیست سوالات موجود در آرشیو سایت ایران عرضه را مشاهده نمایید:

دانلود سوالات فنی و حرفه ای

8 دیدگاه

 1. سلام‌
  برای ثبت نام در دوره آموزش upvc چکار کنم‌؟
  نه آدرسی هست نه شماره تماسی

  1. سلام وقت بخیر، جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت سازمان فنی و حرفه ای مراجعه کنید.

  1. سلام وقت بخیر
   لطفا اگر سوالی دارید واضح مطرح نمایید تا در صورت داشتن اطلاعات مناسب راهنماییتون کنیم

  1. سلام وقت بخیر، وارد سایت آزمون ادواری فنی حرفه ای شده و حرفه ای که مد نظر دارید را وارد تا اطلاعات ثبت نام در خصوص همان حرفه را مشاهده کنید.

  1. سلام وقت بخیر، جهت ثبت نام میتوانید به سایت آزمون های ادواری سازمان فنی و حرفه ای و یا دفتر سازمان فنی و حرفه ای شهر و منطقه خودتان به صورت حضوری مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا