تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات استخدامی سند چشم انداز ۲۰ ساله با پاسخنامه

قیمت خرید این کالا
19,600 تومان
دانلود رایگان سوالات خرید و دانلود کالا
فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای تعداد سوالات طراحی شده : 77 سوال
پاسخنامه : دارای پاسخنامه تستی و تشریحی منبع سوالات : سوالات طراحی شده
کد محصول : ES395
محتوای فایل : pdf حجم فایل : 350.32Kb
این بسته حاوی سوالات طراحی شده با موضوعات مشابه با آزمون های استخدامی برگزار شده در سال های اخیر در سازمان های مهم می باشد.
توضیحات

یکی از مباحث مهم آزمون های استخدامی دولتی، مبحث سند چشم انداز ۲۰ ساله می باشد که در بسیاری از آزمون های استخدامی سراسری یکی از منابع آزمون استخدامی می باشد. برای آمادگی شما عزیزان برای این مبحث، این بسته که حاوی نمونه سوالات طراحی شده میباشد، توسط گروه ایران عرضه تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است.

این بسته برای تمامی آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی (آموزش و پرورش، دستگاه های اجرایی، بانک ها و سایر سازمان ها) که در آن مبحث سند چشم انداز ۲۰ ساله به عنوان منبع اعلام شده است، مفید می باشد. شما همینک می توانید این محصول را از فروشگاه ایران عرضه خریداری و دانلود نمایید و با مطالعه آن هر چه بیشتر آماده آزمون شوید.

محتویات بسته

1- مجموعه نمونه سوالات استخدامی طراحی شده مبحث سند چشم انداز 20 ساله

77 نمونه سوال استخدامی سند چشم انداز 20 ساله به همراه پاسخنامه تستی و تشریحی در 14 صفحه

نکات

– تمامی موارد ذکر شده، به صورت یکجا در بسته سوالات استخدامی سند چشم انداز 20 ساله موجود می‌باشند.

– برای آشنایی با محصول قسمتی از سوالات را به صورت رایگان می توانید دانلود کرده و در صورت رضایت خریداری و دانلود نمائید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دانلود شروع خواهد شد. همچنین، محصول به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

معرفی سند چشم انداز 20 ساله

سند چشم‌ انداز بیست‌ ساله ایران، سندی جهت تبیین افقی برای توسعه ایران در زمینه‌ های مختلف فرهنگی، علمی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است که به پیشنهاد مجمع تشخیص، توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام تدوین شده‌ است. اجرای این چشم‌ انداز از سال ۱۳۸۴ و در قالب چهار برنامه توسعه ۵ ساله انجام می‌گیرد. سال ۱۴۰۴ خورشیدی (۲۰۲۵ میلادی) افق چشم‌انداز است.

سند چشم ‏انداز در آذر ماه سال ۱۳۸۲ به عنوان‏ برنامه بیست‌ساله کشور و با عنوان «چشم‌انداز جمهورى اسلامى‏ ایران در افق ۱۴۰۴ ه‍.ش» از سوى سید علی خامنه‌ای به رییس‏‌جمهورى وقت، محمد خاتمى، ابلاغ شد.

براساس سند چشم انداز بیست ساله که در قالب چهار برنامه توسعه‌ای پنج ساله تدوین شده است؛ سال ۱۴۰۴ خورشیدی می‌بایست افق چشم انداز ایران باشد، به عبارتی ما تا سه سال آینده باید در جایگاه اول علمی، اقتصادی و فناوری در سطح منطقه؛ آسیای جنوب غربی، آسیای میانه، قفقاز، خاورمیانه، کشور‌های آسیایی با تاکید بر جنبش نرم افزاری، تولید علم، رشد پرشتاب و مستمر اقتصادی، ارتقا نسبی سطح درآمد سرانه و رسیدن به اشتغال کامل باشیم.

این سند چشم انداز 20 سال آینده ملتی است كه با وجود دارا بودن قابلیت‌های فراوان در طول حدود 100 سال گذشته همواره از دستیابی به شأن و منزلت خود باز داشته شده است. امروز ایران می‌تواند با 42 میلیون جوان 18 تا 35 ساله بسیاری از نامرادی‌ها و ناكامی‌های گذشته را جبران كند. برای رسیدن، به این موفقیت چند نیاز اساسی مطرح می‌باشد.

فایل های رایگان

دانلود رایگان سوالات استخدامی:

دانلود رایگان سوالات استخدامی سند چشم انداز 20 ساله:

سوالات رایگان سند چشم انداز

دانلود جزوه آموزشی:

- برای دانلود رایگان جزوه آموزشی سند چشم انداز 20 ساله میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

جزوه سند چشم انداز 1404