تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

آخرین اخبار استخدامی وزارت نفت ۱۴۰۱

اخبار ۱۸ آبان ۱۴۰۱
به نقل از سایت خبری بازار کار، مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: با برگزاری آزمون جدید وزارت نفت، ۶ هزار نفر جذب خواهند شد، زمان برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: در جدیدترین آزمون وزارت نفت ۶ هزار نفر نیروی جدید جذب وزارت نفت خواهند شد که تاریخ برگزاری این آزمون از سوی معاونت توسعه مدیریت وزارت نفت اعلام خواهد شد.
به گزارش بازارکار از بازار، محسن خجسته مهر در حاشیه نخستین کنفرانس ملی افزایش بهره دهی چاه های کم بازده نفت و گاز در جمع خبرنگاران گفت: وزارت نفت قصد دارد در جدید ترین دور از آزمون های استخدامی خود، ۶ هزار نفر نیروی جدید را جذب نماید که حدود ۵۰ درصد از این نیروهای جدید مربوط به شرکت ملی نفت ایران خواهد بود.
محسن خجسته مهر ادامه داد: این استخدام در رشته های متعدد فنی خواهد بود و منحصر به رشته های نفت و یا مهندسی مخزن نخواهد بود جذب در رشته های برق، مکانیک، عمران، رشته های مالی و حسابداری حقوق خواهد بود.
مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران افزود: این آزمون امسال برگزاری خواهد شد اما تاریخ دقیق آن از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت اعلام خواهد شد.

 


اخبار ۱۷ مهر ۱۴۰۱

به نقل از خبرگزاری خانه ملت، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت گفت: به زودی آزمون استخدام وزارت نفت برای جذب ۶ هزار ۴۴۸ نفر برگزار خواهد شد.

مهدی علی مددی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره آخرین وضعیت اجرای قانون ایثارگری و تبدیل وضعیت مشمولان این قانون در وزارت نفت، گفت: ۳۲ هزار نفر مشمول این قانون در وزارت نفت می‌شوند که ۵ هزار و ۷۰۰ نفر آن‎ها مشمول بند (و) هستند یعنی افرادی که قرارداد مستقیم با صنعت نفت دارند، کار استخدام حدود ۹۵ درصد این افراد انجام شده است و از قراردادی به رسمی تبدیل وضعیت شده‌اند.

 

وی ادامه داد: مشمولان بند (د) نیز حدود ۲۶ هزار نفر هستند یعنی افرادی که باید از پیمانکاری به رسمی تبدیل وضعیت شوند، این افراد نیز ضمن معرفی به گزینش، دارای سمت سازمانی شده‌اند و در شرف تکمیل تشریفات استخدامی هستند که ان شاءالله حکم استخدامی‌شان‌ از تاریخ یکم فروردین به آن‌ها اعطا خواهد شد.

 

برای آمادگی بیشتر برای شرکت در آزمون های استخدامی وزارت نفت و در صورت تمایل به دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی، میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

سوالات استخدامی وزارت نفت

 

علی مددی درباره تبدیل وضعیت نیروهای قرارداد موقت و پیمانکار وزارت نفت نیز، توضیح داد: قرار است به زودی آزمون استخدامی برای جذب ۶ هزار ۴۴۸ نفر در وزارت نفت برگزار شود لذا به محض ارائه مجوز ازسوی اداره استخدامی این آزمون استخدامی برگزار خواهد شد البته در تلاش هستیم برای عزیزان شاغل در صنعت نفت اعم از قراردادی و پیمانی امتیازهای ویژه‌ای در این آزمون در نظر بگیریم.