آخرین اخبار استخدام یازدهمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی 1402 (به زودی)

برگزاری آزمون جدید استخدام فراگیر دستگاه‌ها در ۵ مرداد ماه

رئیس سازمان استخدامی گفت:

برای 5 مرداد ماه آزمون فراگیر استخدامی برای تمامی دستگاه های اجرایی خواهیم داشت. ابتدا باید هر دستگاه نیاز خود را بیان کند و سپس اقدامات لازم صورت بپذیرد. در این خصوص تا به حال بیش از 30 دستگاه نیازشان برای آزمون استخدامی بررسی شده است و مورد موافقت قرار گرفته است


برگزاری دوازدهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در تابستان 1403

لطیفی، رئیس سازمان اداری و استخدامی عنوان کرد:

برای امسال بنا بر این است که آزمون استخدامی بصورت یکپارچه داشته باشیم.
ابتدا باید بودجه و ظرفیت های لازم توسط سازمان برنامه و بودجه اداری جهت برگزاری آزمون فراگیر دوازده فراهم کنیم تا در نهایت آزمون استخدامی دوازدهم را برگزار کنیم. قصد داریم یک آزمون برای تابستان طراحی کنیم. درصدد هستیم تا دستگاه های اجرایی نیازشان را اعلام بکنند.


انتشار نتایج یازدهمین آزمون فراگیر 1402

به اطلاع داوطلبان یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌ های اجرایی کشور می‌ رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون مذکور از روز پنجشنبه مورخ 5 بهمن‌ ماه 1402 بر روی سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قابل مشاهده می‌ باشد و داوطلبان می‌ توانند پس از ورود به قسمت پروفایل با استفاده از کدملی و کد رهگیری، کارنامه خود را مشاهده نمایند.

مشاهده نتایج


انتشار فراخوان دستگاه اجرایی تا آخر دی ماه

معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان با اعلام پیگیری برای همکاری با دستگاه‌ های اجرایی برای جذب نخبگان گفت:

حدود 4 هزار کد شغل جدید با مشخص شدن شرایط اختصاصی برای نخبگان در دسترس خواهد بود که فراخوان آن تا انتهای همین ماه منتشر می‌ شود.

در اولین مرحله کد شغل‌ ها توسط دستگاه‌ ها اعلام می‌ شود. دستگاه در این مرحله جایگاه نخبگانی خود را تعیین و به سازمان اداره استخدامی اعلام می‌ کند. سازمان اداره استخدامی نیز این جایگاه‌ ها را به عنوان ردیف‌ های دارای مجوز به بنیاد ملی نخبگان اعلام می‌ کند. دستگاه‌ هایی که این 4 هزار کد شغل را اعلام کرده‌اند در فراخوان سوم می‌ توانند به عنوان طرف جذب حضور داشته باشند.

دستگاه‌ ها جایگاه‌ ها را اعلام کرده بودند، اما شرایط احراز اعلام نشده بود. برای هر جایگاه استخدامی، شرایط اختصاصی و محدودیت‌ هایی مانند محدودیت رشته، محدودیت جنسیت و… نیز در یک دفترچه توسط هر دستگاه بایستی اعلام شود که تا یک هفته گذشته بنیاد درگیر پیگیری و انجام این کار بوده است. این شرایط اختصاصی در حال بارگذاری در سامانه است و امیدواریم تا انتهای همین ماه بتوانیم فراخوان جذب را انجام دهیم.

با توجه به تغییرات جدید در خصوص اضافه شدن کد شغل‌ ها، افرادی که در فراخوان‌ های قبلی موفق به جذب نشدند، در این فراخوان بایستی درخواست دهند و کد شغل‌ های مورد نظر خود را اعلام نمایند و براساس امتیاز انتخاب خواهند شد.


زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی یازدهمین آزمون استخدام فراگیر

علی منصفی راد مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی استان سمنان گفت:

این آزمون برای استخدام مجموعا 60 نفر نیرو در محیط زیست، سازمان زندان‌ها، دانشگاه فرهنگیان و بهزیستی برگزار شد. وی افزود: روند اجرایی آزمون همزمان با سراسر کشور از سه ماه پیش آغاز شده و 75 هزار نفر در کشور در این آزمون شرکت کرده اند که تا یک ماه آینده نتایج اولیه در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد.


اطلاعیه ارزیابی تکمیلی یازدهمین آزمون استخدام فراگیر

یازدهمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی صبح جمعه 8 دی ماه برگزار گردید و داوطلبانی که در یازدهمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی ثبت‌نام نموده‌اند، به اطلاع می رسانیم که مراحل ارزیابی تکمیلی مربوط به بعد از برگزاری آزمون کتبی و صرفا جهت افراد معرفی شده به مرحله چند برابر ظرفیت بوده و ارتباطی با آزمون کتبی داوطلبان ندارد.

لینک اطلاعیه

سوالات یازدهمین آزمون فراگیر دی 1402


دریافت کارت استخدامی یازدهمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی 1402

متقاضیان گرامی برای دریافت کارت آزمون و مشاهده باجه های محل رفع نقص از لینک های زیر اقدام فرمایید.

لینک دریافت کارت آزمون

اطلاعیه باجه های رفع نقص


انتشار الحاقیه یازدهمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی (آذر 1402)

الحاقیه دفترچه راهنمای یازدهمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی در تاریخ 1402/09/10 منتشر گردید.
از جمله نکاتی که میتوان در این دفترچه به آن اشاره کرد، اضافه شدن سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به سازمان های استخدامی فراگیر دستگاه اجرایی می باشد.

دانلود الحاقیه یازدهمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی


انتشار اصلاحیه دفترچه راهنمای یازدهمین آزمون مشترک فراگیر (آذر 1402)

پیرو انتشار دفترچه راهنمای یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور، بدینوسیله به اطلاع كلیه داوطلبان شركت در امتحان مذكور میرساند، با توجه به اعلام دستگاه های اجرایی، اصلاحات و اضافات ذیل در سامانه ثبت نام صورت گرفته است.

دانلود اصلاحیه یازدهمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی


آغاز ثبت نام ثبت نام یازدهمین آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده(۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان مشترک فراگیر عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاههای اجرایی منضم به بخشنامه سازمان به شماره ۱۰۱۲۴۳ مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ و اصلاحیههای بعدی آن به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاههای اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در یازدهمین امتحان مشترک فراگیر مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور اعلام میگردد.

دانلود دفترچه راهنمای فراگیر دستگاه های اجرایی یازدهم 1402

زمان آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی

 • شروع ثبت نام: ۴ تا ۱۳ آذر ۱۴۰۲
 • انتشار کارت آزمون: از ۵ دی ماه ۱۴۰۲
 • زمان برگزاری آزمون: ۸ دی ماه ۱۴۰۲

سازمان‌های فراگیر یازدهم

 • سازمان بهزیستی
 • سازمان حفاظت محیط زیست
 • سازمان زندان‌ها
 • سازمان سنجش آموزش کشور
 • صندوق تامین خسارت‌های بدنی
 • دانشگاه فرهنگیان
 • سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان

مواد آزمون عمومی

 • معارف اسلامی
 • زبان و ادبیات فارسی
 • آشنایی با قوانین و مقررات اداری
 • معلومات عمومی
 • زبان انگلیسی عمومی
 • هوش و توانمندی‌های ذهنی
 • فناوری اطلاعات ICDL

حیطه تخصصی تخصصی (60 درصد نمره کل کتبی): مواد حیطه اختصاصی و تخصصی آزمون از در بخش (ج) از صفحه 16 به بعد دفترچه آزمون ذکر شده است.

صفحات مرتبط با آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ادوار گذشته دستگاه های اجرایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا