آخرین اخبار استخدام دانشگاه های علوم پزشکی 1402

استخدام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در سال 1402

دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود، افراد واجد شرایط را از طریق آزمون کتبی و ارزیابی تکمیلی با شرایط و ضوابط این دفترچه به صورت پیمانی استخدام نمایند.

زمان آزمون استخدام وزارت بهداشت

 • مهلت ثبت نام: 31 شهریور 1402
 • توزیع کارت ورود به جلسه:
  گروه اول 25 مهر 1402
  گروه دوم 23 آبان 1402
 • تاریخ برگزاری آزمون:
  گروه اول 28 مهر ماه 1402
  گروه دوم 26 آبان ماه 1402
 • تاریخ اعلام نتایج:
  گروه اول دهه سوم آبان ماه 1402
  گروه دوم دهه سوم آذر ماه 1402

– گروه اول شامل تمام مشاغل به جز مشاغل مرتبط با دندانپرشکی و پزشکان متخصص میباشد و گروه دوم شامل مشاغل مرتبط با دندانپزشکی و پزشکان متخصص میباشد


زمان برگزاری آزمون استخدام وزارت بهداشت اعلام شد (29 مرداد 1402)

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دکتر مرادی مدیر کل منابع انسانی از اعلام فراخوان آزمون استخدامی وزارت بهداشت در 18 شهریور ماه خبر داد.

وی با اشاره به اینکه متقاضیان آزمون استخدامی وزارت بهداشت می توانند از ۱۸ لغایت ۲۷ شهریور ماه نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کنند، خاطر نشان کرد: آزمون استخدامی در ۲۱ مهر ماه برگزار خواهد شد.

دکتر مرادی همچنین افزود: پیش‌بینی می کنیم که تا ۲۸ آبان ماه نتایج آزمون استخدامی مشخص شده و در اسرع وقت فرایند بکارگیری نیروهای آغاز شود.

وی در پایان تصریح کرد: اطلاعات تکمیلی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی و نحوه ثبت نام، در زمان انتشار فراخوان و در دفترچه آزمون مشخص خواهد شد.

صفحات مرتبط با آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا