تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

آخرین اخبار استخدام مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد ۱۴۰۱

جدیدترین اخبار استخدامی مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد در سال ۱۴۰۱

استخدام مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد (۲۸ دی ۱۴۰۱)

مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان واجدین شرایط آقا و خانم در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر رشته های مکانیک، برق و متالورژی (ترجیح با کسانی است که در شعاع ۶۰ کیلومتری کارخانه زندگی می کنند) از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی و طب کار به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام به جذب نیرو در مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی نماید.

 

مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان واجدین شرایط آقا و خانم در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر رشته های مکانیک، برق و متالورژی (ترجیح با کسانی است که در شعاع ۶۰ کیلومتری کارخانه زندگی می کنند) از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی و طب کار به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام به جذب نیرو در مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی نماید.

 

تقویم آزمون استخدامی مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد

شروع ثبت نام: از ۰۱ بهمن ۱۴۰۱
مهلت ثبت نام: تا ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
دریافت کارت آزمون: ۲۳ و ۲۴ بهمن ۱۴۰۱
زمان برگزاری آزمون: ۲۷ و ۲۸ بهمن ۱۴۰۱

 

کاربر گرامی در نظر داشته باشید نوشته زیر تنها بخشی از شرایط استخدامی مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد میباشد. شما میتوانید جهت کسب آگاهی بیشتر، از طریق لینک زیر نسبت به دانلود دفترچه راهنمای استخدامی این شرکت اقدام نمایید:

 

شرایط عمومی آزمون استخدامی مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد

۱٫ داشتن تابعیت ایران
۲٫ انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم
۳٫ عدم اعتیاد به مواد مخدر و هرگونه دخانیات
۴٫ نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
۵٫ داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند
۶٫ دارا بودن شرایط احراز شغل متناسب با جداول نیازهای استخدامی
۷٫ نداشتن منع قانونی برای استخدام و تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها
۸٫ احراز صلاحیت های عمومی به تأیید کمیته گزینش پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه
۹٫ ساکنین بومی (ترجیح با کسانی است که در شعاع ۶۰ کیلومتری کارخانه زندگی می کنند) و افراد شاغل در شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با مجتمع ذوب آهن پاسارگاد

شرایط اختصاصی آزمون استخدامی مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد

۱٫ جنسیت پذیرش: آقا و خانم
۲٫ داشتن مدرک تحصیلی متناسب با مقطع، رشته و گرایش تحصیلی اعلام شده در جداول نیازهای نیروی انسانی
۳٫ دریافت حد نصاب نمره لازم از مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی به مدت حداقل ۲ ترم تحصیلی (۱۲ ماه) شامل آموزش تئوری، عملی و آموزش حین کار که افراد پذیرفته شده پس از گذراندن دوره مذکور توسط آزمونهای هر ترم آموزشی پالایش می گردند. لازم به ذکر است در مدت زمان آموزش، حقوق اداره کار به پذیرفته شدگان پرداخت می گردد.
تذکر مهم: شرط استخدام قراردادی با مدت معین در مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد دریافت گواهینامه موفقیت در دوره های آموزشی طراحی شده در مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی است.
۴٫ داشتن شرایط سنی به شرح زیر:
کلیه متولدین ۰۱ /۱۳۶۸/۰۱به بعد.
تذکر: داوطلبانی می توانند نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام نمایند که تا تاریخ آخرین روز ثبت نام فارغ التحصیل شده و خدمت وظیفه آنها پایان یافته و یا معافیت آنها قطعی شده باشد.
تذکر: محدوده سنی ذکر شده به ازای تمام مقاطع یکسان است و داشتن سابقه کار یا مدرک تحصیلی بالاتر و یا سابقه کار تاثیری در افزایش سن داوطلب ندارد.
تذکر: لازم به ذکر است گواهی فراغت از تحصیل داوطلبان، کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه و تأییدیه های مربوط به جدول شماره ۱ ،بایستی حداکثر تا روز تطبیق مدارک آماده و صادر شده باشد و به همراه سایر تأییدیه ها در موعد مقرر ارائه گردد. هر یک از داوطلبان که به هنگام ثبت نام، اطلاعات نادرست و جعلی ارائه نموده و یا واقعیتی را کتمان نموده باشد و به سبب این اطلاعات پذیرفته شوند، هر زمان که غیر واقعی بودن اطلاعات مشخص شود، قبولی ایشان ملغی بوده و به لحاظ طولانی نمودن فرآیند استخدام قراردادی با مدت معین در مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی، اقدام لازم طبق قوانین و مقررات به عمل خواهد آمد.

نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز آزمون استخدامی مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد

ثبت نام به صورت الکترونیکی و از طریق سایت اینترنتی به شرح ذیل انجام می گیرد:
۱٫ ورود به پایگاه اینترنتی مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد به آدرس مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد
۲٫ تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک الزم و دریافت کد رهگیری

 

برای آمادگی بیشتر برای شرکت در آزمون های استخدامی مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد و در صورت تمایل به دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی، میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

سوالات استخدامی مجتمع ذوب آهن پاسارگاد

 

مدارک مورد نیاز آزمون استخدامی مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد

۱-۳- مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام (الکترونیکی):
۱٫ اسکن کارت ملی، مدرک تحصیلی، کارت پایان خدمت برای آقایان، اسکن یک قطعه عکس ۴*۳ که بایستی متناسب با توضیحات ذیل باشد
نحوه تهیه فایل تصویر داوطلب:
۱٫ یکی از اقلام اطلاعاتی لازم برای ثبت نام، فایل تصویر فرد داوطلب می باشد، بنابراین لازم است داوطلبان قبل از مراجعه به پایگاه اینترنتی ثبت نام الکترونیکی، فایل مربوط به عکس خود را مطابق شرایط ذیل تهیه نمایند
۲٫ فایل مربوطه لازم است با اسکن عکس ۴*۳ و با درجه وضوح ۱۰۰dpi و با فرمت JPG ذخیره شده باشد
۳٫ حجم فایل ارسالی باید کمتر ۷۰ کیلوبایت باشد
۴٫ عکسی که تصویر از روی آن تهیه می شود لازم است تمام رخ، کاملا واضح، بدون اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد
۵٫ ابعاد تصویر ارسالی باید حداقل ۳۰۰*۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰*۳۰۰ پیکسل باشد
۶٫ تصویر باید در جهت صحیح و بدون چرخش تهیه شده و فاقد هر گونه حاشیه زائد باشد
۷٫ عکس مربوط به سال جاری و حتی الامکان رنگی و دارای زمینه سفید باشد
تذکر مهم: در صورت بارگذاری عکس غیر معتبر و غیر منطبق با شرایط فوق الذکر، ثبت نام متقاضی باطل می گردد و اجازه شرکت در آزمون را ندارند.
۲-۳- مدارک مورد نیاز پس از قبولی در آزمون:
داوطلبانی که اسامی آنها برابر ظرفیت اعلامی مجتمع فراخوان می گردند مؤظفند مدارک ذیل را ظرف مدت ۵ روز کاری پس از اعلام نتایج، به همراه اصل مدارک به نماینده شرکت به آدرسی که متعاقباً اعلام خواهد گردید حضوراً ارائه نمایند.
۱٫ اصل به همراه تصویر مدرک تحصیلی
۲٫ اصل به همراه تصویر کارت ملی
۳٫ اصل به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه
۴٫ اصل به همراه تصویرکارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم
۵٫ اصل به همراه تصویرسایر مدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت
۶٫ فرم ثبت نام الکترونیکی چاپ شده که حاوی کد رهگیری و شماره پرونده باشد
تذکر مهم: لازم به ذکر است که پذیرش در آزمون کتبی و دعوت به مصاحبه به منزله استخدام قطعی نمی باشد و هیچگونه تعهدی را برای شرکت در رابطه با استخدام ایجاد نمی کند. کارفرما در پذیرش یا عدم پذیرش داوطلبان در هر مرحله از فرآیند جذب و آموزش، اختیار تام دارد.

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد

– داوطلبان گرامی مهلت ثبت نام از روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ تا روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ است که با مراجعه به آدرس اینترنتی مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد امکان پذیر است.
– هرگونه مغایرت در ارسال مدارک ثبت نام حتی در صورت پذیرش اولیه افراد مورد قبول نبوده و پذیرش آنها کان لم یکن تلقی می گردد.
۵- زمان و محل توزیع کارت ورود به جلسه آزمون:
داوطلبان جهت رویت و پرینت کارت ورود به جلسه آزمون، می توانند روزهای یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ و دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ با درج کد ملی و کد رهگیری در محل مورد نظر در سایت مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد اقدام نمایند.
تذکر: همراه داشتن اصل شناسنامه یا کارت ملی جهت ورود به جلسه آزمون الزامی می باشد در غیر این صورت از ورود افراد به جلسه ممانعت به عمل خواهد آمد.
۶- زمان برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه فنی مرکز آموزش و توسعه سرمایه انسانی
زمان برگزاری آزمون: ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۱
مکان برگزاری آزمون: مکان برگزاری ازمون متعاقباً هنگام توزیع کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد.
مصاحبه فنی: پس از اعلام نتایج اولیه مدارک داوطلبانی که حد نصاب نمره قبولی را کسب کرده اند مورد بررسی قرار گرفته و پس از تایید مدارک از طریق برقراری تماس تلفنی ضمن اعلام زمان و مکان انجام مصاحبه، به جلسه دعوت می گردند.
لازم به ذکر است دعوت به مصاحبه به هیچ عنوان به منزله پذیرش داوطلب نمی باشد.
۷-تذکرات:
– انتخاب داوطلبان به ترتیب بالاترین نمره کل کسب شده در آزمون با در نظر گرفتن ظرفیت پیش بینی شده با رعایت اولویت های مندرج در آگهی صورت می پذیرد.
– تبصره: درمواردی که نمره کل دو یا چند نفر از داوطلبان در رشته شغلی یکسان باشد انتخاب اصلح از سوی کمیته گزینش، ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
– تبصره: در صورتیکه داوطلبین پس از مصاحبه نتوانند شرایط علمی را احراز کنند شرکت از پذیرش آنان معذور است.
– با توجه به اینکه ملاک ثبت نام از متقاضیان تکمیل مراحل ثبت نام میباشد لازم است در تکمیل آن نهایت دقت را به عمل آورده و هیچگونه اصلاحاتی پس از ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود.
– تبصره: داوطلب با تکمیل مراحل ثبت نام و شرکت در آزمون صریحاً و تلویحاً اقرار به علم کامل، به مفاد آگهی نموده است و حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
– پذیرفته شدگان موظفند با توجه به شرایط عمومی آگهی با معرفی این شرکت گواهی/ تأییدیه مورد نیاز در ارتباط با سلامت جسمانی، روانی و توانایی انجام کار اخذ نمایند. بدیهی است در هر مرحله از فرآیند جذب و یا شروع به کار پذیرفته شدگان، در صورتی که تاییدیه سلامت جسمانی و روانی فرد احراز نگردد، شرکت مختار است نسبت به قطع همکاری اقدام نماید.
– هرگونه اطلاع رسانی درخصوص آزمون از طریق سایت اینترنتی به آدرس سایت مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد خواهد بود و داوطلبان اطلاعات مورد نیاز خود را بدین طریق دریافت خواهند کرد.
– داوطلبان گرامی در صورت هرگونه سولا در خصوص ثبت نام می توانند با شمارههای زیر تماس حاصل نمایند:
تلفن: ۳۷۱۹۲۴۸۶-۰۷۱ ساعات پاسخگویی: ۸ صبح الی ۱۶
– داوطلبان گرامی، شماره‌های پشتیبانی صرفا جهت رفع اشکالات ثبت نام می باشد. خواهشمند است به منظور رعایت حقوق سایر شرکت کنندگان از طرح سوالات خارج از موضوع پرهیز نمایید.
– لازم به تاکید می باشد کلیه متقاضیان می بایست شرایط و ضوابط مندرج در این اطلاعیه را دقیقاً مطالعه نموده و در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. در هر مرحله مشخص شود متقاضی واجد شرایط مندرجات این اطلاعیه نمی باشد از مراحل پذیرش حذف خواهد شد.

رشته و مقطع تحصیلی مورد نیاز آزمون استخدامی مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد

۸- رشته و مقطع تحصیلی مورد نیاز :

جدول شماره (۱): رشته و مقطع تحصیلی مورد نیاز

ردیف کد رشته مقطع عنوان رشته های تحصیلی مورد قبول گرایش تعداد نفرات مورد نیاز جنسیت
۱ ۱۴۰۱۱ فوق دیپلم
و بالاتر
مکانیک کلیه گرایش ها ۵۰ آقا و خانم
۲ ۱۴۰۱۲ فوق دیپلم
و بالاتر
برق و ابزار دقیق کلیه گرایش ها ۴۰ آقا و خانم
۳ ۱۴۰۱۳ فوق دیپلم
و بالاتر
متالورژی کلیه گرایش ها ۵۰ آقا و خانم

مواد آزمون آزمون استخدامی مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد

مواد آزمون تخصصی و عمومی طبق جدول شماره (۲) تعیین گردیده است. سوالات به صورت چهارگزینه ای با احتساب ضریب ۳ برای سوالات تخصصی و ضریب ۱ برای سوالات عمومی طراحی خواهد شد و آزمون شامل نمره منفی می باشد.

جدول شماره (۲): مواد آزمون تخصصی و عمومی

ردیف کد رشته مقطع عنوان رشته های تحصیلی مورد قبول مواد آزمون تخصصی مواد آزمون عمومی توضیحات
۱ ۱۴۰۱۱ فوق دیپلم
و بالاتر
مکانیک ۱- مقاومت مصالح ۲- استاتیک ۳- نقشه کشی صنعتی ۴-طراحی اجزا ۵- دینامیک ۶-سیالات، ترمودینامیک و انتقال حرارات هوش و استعداد – زبان انگلیسی عمومی آزمون استخدامی و مصاحبه حضوری
۲ ۱۴۰۱۲ فوق دیپلم
و بالاتر
برق و ابزار دقیق ۱- تحلیل مدار ۲- الکترونیک عمومی – ماشین های الکتریکی ۴- کنترل ۵- مبانی الکترومغناطیس ۶- ریاضی هوش و استعداد – زبان انگلیسی عمومی آزمون استخدامی و مصاحبه حضوری
ذ۳ ۱۴۰۱۳ فوق دیپلم
و بالاتر
متالورژی ۱- خواص فیزیکی و مکانیکی مواد ۲- شیمی- فیزیک و ترمودینامیک مواد ۳- زبان تخصصی ۴- کریستالوگرافی ۵- عملیات حرارتی هوش و استعداد – زبان انگلیسی عمومی آزمون استخدامی و مصاحبه حضوری