تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود سوالات استخدامی تخصصی رشته مکانیک شرکت گاز

فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای پاسخنامه : ندارد
محتوای فایل : zip حجم فایل : 4.83Mb
سوالات عمومی این بسته: ادبیات فارسی، کامپیوتر و زبان انگلیسی
سوالات تخصصی این بسته: تاسیسات، ماشین آلات، ماشین ابزار، حرارت و سیالات و طراحی جامدات
این نمونه سوالات به صورت ثبت شده بوده و هر گونه کپی برداری و انتشار غیر قانونی آن توسط افراد سودجو، بدون تذکر قبلی، پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
توضیحات

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آمادگی در آزمون استخدام شرکت گاز نموده است، که این مجموعه شامل بیش چندصد نمونه سوال استخدامی تستی ویژه آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران میباشد. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.
این محصول شامل اصل دفترچه سوالات تخصصی رشته مکانیک در آزمون استخدامی شرکت گاز میباشد. مزیتی که خرید این مجموعه از فروشگاه ایران عرضه برای مشتریان خود دارد قیمت پایین و به صرفه ی آن نسبت به فروشگاه های مشابه دیگر است.شما با خرید این محصول ۵ دفترچه سوالات تخصصی رشته مکانیک در مقاطع کاردانی و کارشناسی و ارشد مربوط به سالهای ۱۳۸۶/۱۳۸۵ را دریافت خواهید کرد.

محتویات بسته

۱– عین دفترچه سوالات استخدامی ادوار گذشته شرکت گاز ویژه رشته رشته مکانیک شرکت گاز:

 

– دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته مکانیک (کلیه گرایش ها / ۱۰۰ سوال/ مقطع کاردانی / خرداد ماه سال ۱۳۸۵)

– دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته مکانیک (تاسیسات، ماشین آلات، ماشین ابزار / ۶۰ سوال / مقطع کاردانی / اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۶)

– دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته مهندسی مکانیک (حرارت و سیالات، طراحی جامدات / ۱۰۰ سوال / مقطع کارشناسی / خرداد ماه سال ۱۳۸۵)

– دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته مهندسی مکانیک (حرارت و سیالات، طراحی جامدات / ۶۰ سوال / مقطع کارشناسی / اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۶)

– دفترچه سوالات تخصصی شرکت گاز رشته مهندسی مکانیک (حرارت و سیالات، طراحی جامدات / ۶۰ سوال / مقطع کارشناسی و بالاتر / آذر ماه سال ۱۳۸۵)

 

۲– عین دفترچه سوالات عمومی استخدامی شرکت گاز ویژه مقطع کاردانی در سالها ۸۵ و ۸۶: (بدون پاسخنامه)

 

– ۳۵ سوال ادبیات فارسی

– ۴۰ سوال زبان انگلیسی

–۳۵ سوال مبانی کامپیوتر

 

۳– عین دفترچه سوالات عمومی استخدامی شرکت گاز ویژه مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در سالهای ۸۵، ۸۶ و ۸۸: (بدون پاسخنامه)

 

– ۷۵ سوال زبان و ادبیات فارسی

– ۸۰ سوال زبان و ادبیات انگلیسی

– ۷۵ سوال مبانی کامپیوتر

نکات

– تمامی‌موارد ذکر شده، به صورت یکجا در این بسته موجود می‌باشند.

– تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای آشنایی با محصولات قسمتی از محصول را به طور رایگان دانلود نمایید و در صورت رضایت خرید بفرمایید.

– پس از پرداخت هزینه، بلافاصله دکمه دانلود در صفحه سایت ظاهر خواهد شد، که با کلیک روی آن دانلود شروع خواهد شد. همچنین برای اطمینان، محصول به صورت خودکار به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.