تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان سوالات سایر آزمون ها

دانلود رایگان سوالات آزمون تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالا با پاسخنامه تشریحی

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای استثنایی و جدید برای آزمون تاسیس و فعالیت شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا نموده است، این مجموعه حاوی ۱۰۰ سوال تالیفی و تخصصی مبحث اینکوترمز به همراه جزوات و منابع آموزشی میباشد. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در آزمون های سازمان گمرک بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

مبلغ: 37,000 تومان

دانلود رایگان سوالات آزمون وکالت قوه قضاییه با پاسخنامه

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات ادوار گذشته آزمون وکالت برای آزمون اخذ پروانه وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه ایران نموده است. امیدواریم سوالات موجود در این بسته برای آزمون های آتی شما عزیزان مفید واقع شود.

دانلود رایگان سوالات استخدامی گمرک با پاسخنامه

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آمادگی در آزمون استخدام گمرک ایران نموده است، این مجموعه شامل ۳۷۵ سوال تخصصی و ۶۱۶ اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی به همراه ۱۶۰ سوال تالیفی تخصصی با قابلیت پرینت و دارای پاسخنامه، به همراه ۴ جزوه آموزشی در زمینه قوانین و آیین نامه اجرایی امور گمرکی و اطلاعات اینکوترمز در زمینه امور گمرکی میباشد. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

مبلغ: 37,000 تومان

دانلود رایگان سوالات آزمون حسابدار رسمی با پاسخنامه

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید و کاملا رایگان برای آمادگی در آزمون استخدامی حسابدار رسمی نموده است، این مجموعه شامل ۴۳۹ اصل سوالات تخصصی آزمون های استخدامی شامل ۴۲۰ سوال تستی و ۱۹ سوال تشریحی با قابلیت پرینت و دارای پاسخنامه میباشند. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

 

اخبار آزمون حسابدار رسمی – تیر ۱۴۰۱

هیـات تشخیـص‌ صلاحیـت‌ حسابـداران رسمـی‌ در اجرای مـاده واحده قانون استفاده از خدمات تخصصی‌ و حرفه‌ ای حسابداران ذیصلاح به‌ عنوان حسابدار رسمی‌ ، مصوب سال ۱۳۷۲ و آیین‌ نامه‌ “تعیین‌ صـلاحیـت‌ حسـابـداران رسمی‌ و چگونگی‌ انتخاب آنان” موضوع تصـویـب‌ نـامه‌ شمـاره ۹۰۴۵ ت ۱۳۸۷۵ / هـ مورخ ۱۳۷۴/۰۷/۲۳ و اصلاحیه‌ های بعدی آن از داوطلبان واجد شرایط‌ زیر برای شرکت‌ در آزمون حسابدار رسمی‌ دعوت به‌ عمل‌ می‌ آورد.
مهلت ثبت نام تا ۲ مرداد ۱۴۰۱ می باشد.
برای اطلاعات بیشتر میتوانید دفترچه راهنمای ثبت نام را از طریق لینک زیر دانلود و مطالعه نمایید

دفترچه آزمون حسابدار رسمی ۱۴۰۱

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با آخرین اخبار حسابدار رسمی، میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه اختصاصی اخبار این سازمان مراجعه نمایید

دانلود رایگان سوالات آزمون انتخاب سردفتر ازدواج و طلاق با پاسخنامه

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آمادگی در آزمون انتخاب سردفتر ازدواج و طلاق نموده است، این مجموعه شامل ۵۶۰ اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی با قابلیت پرینت و دارای پاسخنامه میباشند. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

مبلغ: 36,000 تومان

دانلود رایگان سوالات آزمون آداب و زندگی و نمایندگی بیمه مرکزی با پاسخنامه

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید و کاملا رایگان برای آمادگی در آزمون آداب و بیمه زندگی و نمایندگی بیمه مرکزی ایران نموده است، این مجموعه شامل ۳۲ دفترچه اصل سوالات تخصصی آزمون های آداب و بیمه زندگی و نمایندگی بیمه مرکزی ایران در طی چهار سال اخیر با قابلیت پرینت و دارای پاسخنامه میباشند. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

 

دانلود رایگان سوالات آزمون سردفتری اسناد رسمی با پاسخنامه

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای جدید برای آزمون استخدامی سردفتری اسناد رسمی نموده است، این مجموعه شامل ۱۲۱۴ اصل سوالات عمومی استخدامی سازمانهای مهم و دولتی در سالهای ۸۴ الی ۱۴۰۱، ۴۱۰ سوالات تخصصی آزمون های استخدامی سردفتری اسناد رسمی با قابلیت پرینت و دارای پاسخنامه میباشند. بخشی از سوالات این بسته دارای پاسخنامه تشریحی و تستی میباشند. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

 

مبلغ: 37,000 تومان

دانلود رایگان سوالات اینکوترمز ۲۰۲۰ با پاسخنامه تشریحی + جزوات pdf

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای استثنایی و جدید برای آزمون اینکوترمز ۲۰۲۰ نموده است، این مجموعه حاوی ۱۰۰ سوال تالیفی و تخصصی آزمون اینکوترمز به همراه جزوات و منابع آموزشی میباشد. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در آزمون های سازمان گمرک بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

مبلغ: 37,000 تومان

دانلود رایگان سوالات آزمون آیین نامه ویژه گواهینامه پایه سه با پاسخنامه

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات آیین نامه گواهینامه های رانندگی مناسب برای آزمون آیین نامه ویژه گواهینامه پایه سه نموده است. این محصول شامل ۵ مجموعه اصل سوالات به همراه ۱۴ مجموعه نمونه سوال آزمون مناسب برای آزمون آیین نامه گواهینامه رانندگی ویژه پایه سه با فرمت پی دی اف میباشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی حرفه ای مفید واقع شود.

مبلغ: 36,000 تومان

دانلود رایگان سوالات آزمون آیین نامه ویژه موتورسیکلت با پاسخنامه

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به گردآوری مجموعه سوالات آیین نامه گواهینامه های رانندگی مناسب برای آزمون آیین نامه رانندگی ویژه موتور سیکلت نموده است. این محصول شامل ۱ مجموعه سوال از مناسب برای آزمون آیین نامه گواهینامه رانندگی ویژه موتورسیکلت با فرمت پی دی اف میباشد. امید است این بسته جهت موفقیت شما در آزمون سازمان فنی حرفه ای مفید واقع شود.

مبلغ: 36,000 تومان

دانلود رایگان سوالات آزمون کارگزاری گمرکی با پاسخنامه

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه بسته ای استثنایی و جدید برای آزمون اخذ پروانه کارگزاری گمرکی نموده است، این مجموعه حاوی ۲۷۵ سوالا تخصصی آزمون اخذ پروانه کارگزاری گمرکی به همراه جزوات و منابع آموزشی میباشد. کارشناسان ما بر این باورند که این مجموعه عاملی مهم برای آمادگی شما در این آزمون بوده و قدمی مهم برای موفقیت در آن خواهد بود.

مبلغ: 37,000 تومان