آخرین اخبار استخدام شرکت پالایش نفت لاوان 1402

جدیدترین اخبار استخدامی شرکت پالایش نفت لاوان 1402


استخدام شرکت پالایش نفت لاوان (21 آبان 1402)

با استعانت از خداوند متعال، شرکت پالایش نفت لاوان (سهامی عام) واقع در استان هرمزگان افتخار دارد مقارن با ایام شکوهمند انقلاب اسلامی و با هدف توسعه کیفیت و کمیت تولید فرآورده های نفتی و کمک به خودکفایی و اشتغال ایران اسلامی در نظر داردبه منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای عملیاتی و ستادی تعداد 64 نفر از داوطلبان مرد واجد شرایط را در مقطع تحصیلی کارشناسی در رشته ها و گرایش های مندرج در جدول ذیل از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و مؤسسات آموزشی عالی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی (عمومی، تخصصی)، مصاحبه فنی و گزینش بصورت قراردادی طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی دعوت به همکاری نماید.
کلیـه متقاضیان سراسر کشور می توانند در این آزمون استخدامی شرکت نمایند. ولی در صورت کسب امتیاز و در شرایط مساوی، اولویت جذب با داوطلبان بومی استان هرمزگان در رشته شغل های مورد نیاز در جزیره الوان می باشد.

گاهشمار آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت لاوان

شروع ثبت نام: از 25 آبان 1402
مهلت ثبت نام: تا 10 آذر 1402
دریافت کارت آزمون: 27 الی 30 آذر 1402
زمان برگزاری آزمون: 30 آذر و 1 دی 1402

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت لاوان

شرایط عمومی آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت لاوان 1402

1- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
2- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
3- اعتقادبه دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
4- عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری.
5- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی به تایید طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت و عدم اعتیاد به مواد مخدرو روانگردان.
6- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم غیرپزشکی در زمان ثبت نام.
7- عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههای دولتی و مراکزوابسته به آن و نهادهای انقلابی.
8- داوطلبان جذب شده نباید به صورت رسمی یا پیمانی در استخدام واحدهای تابعه صنعت نفت باشند.
9- با توجه به اینکه جذب شدگان صرفاً جهت کار در شرکت پالایش نفت لاوان به صورت قراردادی جذب خواهند شد لذا امکان انتقال آنان به سایر واحدهای وزارت نفت و دیگر ارگانهای دولتی و غیر دولتی (بخش خصوصی اصل 44 قانون اساسی) تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.
10- آمادگی انجام وظیفه در محل شرکت پالایش نفت لاوان در جزیره لاوان.
11- دارا بودن دانشنامه یا گواهی نامه موقت فراغت از تحصیل از دانشگاههای مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا دانشنامه تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور که به تایید وزارت علوم رسیده باشد.
تبصره1 :تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان می بایست قبل از تاریخ اولین روز ثبت نام باشد.
تبصره 2 :مدرک تحصیلی زمان ثبت نام ملاک استخدام خواهد بود و در صورت مشاهده تخلف در هر مرحله، پذیرشداوطلب کان لم یکن تلقی و حق هیچگونه اعتراضی وجود نخواهد داشت.
تبصره 3: ضمناً شرکت هیچ گونه تعهدی نسبت به تعدیل مدرک تحصیلی کارکنان در طول دوران خدمت نخواهد داشت.
12- حداقل معدل جهت شرکت در آزمون برای کلیه گرایش ها 13 می باشد.
تبصره 1: برای داوطلبان مقاطع تحصیلی کاردانی و بالاتر که تجربه کاری در شرکت پالایش نفت لاوان را داشته باشند، به ازاء هر سال سابقه ۰٫۲ دو دهم نمره و حداکثر یک (۱) نمره در شرایط معدل فوق تقلیل داده می شود.
تبصره ۲ در مورد داوطلبان ،بومی برای مقاطع مختلف تحصیلی نیم (۰٫۵) نمره در شرایط معدل فوق تقلیل داده می شود.
تبصره ۳: داوطلبان بومی واجد شرایط تبصرههای (۱) و (۲) فقط از مزایای یکی از تبصرههای مذکور ( هر کدام که به نفع داوطلب باشد برخوردار خواهند شد.)
تبصره ۴ دانش آموختگان رشتههای فنی مقطع کارشناسی دانشگاههای تهران، صنعتی شریف ، صنعتی امیر کبیر ، صنعتی اصفهان ، صنعت نفت، تربیت مدرس شیراز، علم و صنعت ایران، خواجه نصیرالدین طوسی و فردوسی مشهد با تقلیل یک نمره در معدل میتوانند در آزمونهای استخدامی شرکت نمایند.
تبصره ۵: در هر حال حداقل معدل با مراعات تبصرههای فوق برای مقاطع تحصیلی مورد نظر نباید از ۱۲ کمتر باشد.
تبصره ۶: مدارک دانشگاهی افرادی قابل قبول برای شرکت در آزمونهای استخدامی است که از طریق آزمون های سراسری دانشگاههای دولتی یا آزاد اسلامی موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدرک رسمی شده باشند و یا از لحاظ ارزش علمی، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی باشد.
تبصره ۷: خانوادههای معظم ایثارگران در صورت داشتن شرایط و ارائه مدارک از شرط حداقل معدل معاف می باشند.
13- عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی با توجه به مدرک و مقطع تحصیلی از تاریخ ۱۴۰۲٫۰۹٫۳۰) موكداً اعلام میگردد چنانچه در مراحل استخدامی مشخص شود داوطلبی بعد از تاریخ اشاره شده، اشتغال به تحصیل دارد ادامه مراحل استخدامی وی منتفی خواهد شد.

امتیازات ویژه

فرزندان معزز شهدا، مفقودین، اسراء، خانواده شهدا، جانبازان و ایثلرگران یا فرزندان آنان و فرزندان آزادگان (طبق مقررات موضوعه در دستورالعمل جذب)
داوطلبان بومی استان هرمزگان (داوطلبان بومی جزیره لاوان و شهرستان بندرلنگه 50 درصد از کل امتیازات کسب شده و سایر شهرهای استان هرمزگان 40 درصد امتیاز کسب شده)
1- فرزندان کارکنان شاغل، بازنشسته، از کار افتاده دائم یا فوت شده (دارای سابقه خدمت اشتغال) در شرکت پالایش نفت لاوان (طبق مقررات موضوعه در دستورالعمل جذب و با توجه به سابقه حضور در لاوان)
نیروهای مدت موقت شاغل در شرکت پالایش نفت لاوان و شاغلین شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت پالایش نفت لاوان در فعالیت های مستمر و غیر پروژه ای (طبق مقررات موضوعه در دستورالعمل جذب)
نفرات برتر خروجی هر سال تحصیلی دانشگاه های دولتی و آزاد (سه رتبه اول) (طبق مقررات موضوعه در دستورالعمل جذب)

تبصره 1: ملاک شناسایی شهرهای استان هرمزگان آخرین تقسیمات جغرافیایی کشور می باشد.
تبصره 2:امتیاز بومی بودن و ایثارگران و سایر امتیازات در مرحله اعلام نتایج نهایی و در نمره کتبی لحاظ خواهد شد.
3- شرایط سنی برای متقاضیان استخدام در شرکت پالایش نفت لاوان
حداکثر سن متقاضیان شرکت در آزمون 33 سال تمام در تاریخ ثبت نام است. (متولدین 1367/11/01)
تبصره1: مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر شرط سنی افزوده می شود.
تبصره2: مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی به ازای هر سال سابقه یک امتیاز و حداکثر به میزان 5 سال به سقف سنی افزوده می گرردد. (در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهی سابقه کار معتبر و پرداخت حق بیمه ایام مذکور الزامی است)
تبصره 3: در مورد فرزندان خانواده های معظم ایثارگران در صورت داشتن شرایط مندرج در آگهی از حداکثر شرط سنی معاف می باشد.
تبصره 4: در هر حال و تحت هیچ شرایطس حداکثر سن با مراعات تبصره های فوق الذکر نباید برای داوطلبان بیشتر از 40(چهل)سال تمام باشد.

امتیاز شرح امتیاز
فرزندان کارکنان شاغل، بازنشسته، از کار افتاده دائم یا فوت شده (دارای سابقه خدمت اشتغال) در شرکت پالایش نفت لاوان طبق مقررات موضوعه در دستورالعمل جذب
داوطلبان بومی داوطلبان بومی جزیره لاوان و شهرستان بندرلنگه 50 درصد از کل امتیازات کسب شده و سایر شهرهای استان هرمزگان
40 درصد امتیاز کسب شده
 شاغلین شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت پالایش نفت لاوان در فعالیت های مستمر و غیر پروژه ای طبق مقررات موضوعه در دستورالعمل جذب
رزمندگان معزز یا فرزندان آنان و آزادگان طبق مقررات موضوعه در دستورالعمل جذب
فرزندان شهدا، مفقودین و اسراء، و جانبازاناز کار افتاده و خانواده شهدا (همسر، برادر، خواهر) طبق مقررات موضوعه در دستورالعمل جذب

مراحل و مدارک مورد نیاز ثبت نام

ثبت نام واجدین شرایط از تاریخ 1402/08/25 لغایت 1402/09/10 با مراجعه به سایت دانشگاه هرمزگان به نشانی www.hormozgan.ac.ir انجام میپذیرد
متقاضیان می بایست پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی جذب و تکمیل فرم درخواست شغل، مدارک خود را در سامانه بارگذاری، ثبت و کد رهگیری دریافت نمایند. ضمنا کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت. شایان ذکر است کلیه اطلاعات ثبت شده به صورت خوداظهاری بوده و پس از اعلام نتایج ارائه اصل و تصویر کلیه مدارک الزامی می باشد.
1- ثبت وتکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود درسایت ثبت نام، به طور صحیح و دقیق  و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد.
2 -فایل عکس اسکن شده پرسنلی4×3با حجم کمتراز 4۰کیلو بایت.
۳ -واریز 50درصپ مبلغ ثبت نام به میزان 1/900/000 ریال (یک میلیون و نهصد هزار ریال) به عنوان حق ثبت نام به صورت پرداخت الکترونیکی در وجه دانشگاه هرمزگان. شایان ذکر می باشد که 50 درصد مابقی مبالغ ثبت نام هر داوطلب بعناون مساعدت از طرف شرکت به حساب دانشگاه هرمزگان پرداخت خواهد گردید.
تذکـر1 :ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تایید نهایی اطلاعات قابل تغییرنبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
تذکـر۲ :لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یک مرتبه ثبت نام را دارد. ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به هر نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور، مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
تذکر 3 :دریافت کد رهگیری به منزله انجام نهایی بودن فرایند ثبت نام داوطلب بوده ولی لزوماً به منزله تایید داوطلب جهت شرکت در آزمون نمی باشد. ضروری است داوطلبین بطور مکرر به سایت ثبت نام مراجعه نموده و از وضعیت تایید نهایی خود جهت شرکت در آزمون اطمینان حاصل نموده و در صورت عدم تایید، نسبت به اصلاح مشخصات ثبت نام اقدام نمایند.

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون شرکت پالایش نفت لاوان 1402

کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز دوشنبه مورخ 1402/09/27 لغایت چهارشنبه 1402/09/29 از طریق سایت ثبت نام قابل دریافت خواهد بود.

زمان و محل برگزاری آزمون شرکت پالایش نفت لاوان

تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب بر اساس رشته در یکی از روزهای پنج شنبه یا جمعه مورخ 1402/09/30 یا 1402/10/01 در شهرهای تهران و بندرعباس می باشد. حوزه برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.

مواد آزمون شرکت پالایش نفت لاوان 1402

آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست انجام خواهد شد.مواد آزمون های عمومی و اختصاصی مطابق زیر می باشد.

مواد عمومی و تخصصی آزمون پالایش نفت لاوان
مواد حیطه عمومی مشترک در مقاطع زبان و ادبیات فارسی

هوش و استعداد تحصیلی

مبانی کامپیوتر

زبان انگلیسی

حیطه اختصاصی

مقطع کارشناسی

مهندسی شیمی انتقال حرارت- ترمودینامیک- انتقال حرم و عملیات واحد- مکانیک سیالات- طراحی راکتور
مهندسی برق مدارهای الکتریکی- ماشین الکتریکی- الکترونیک- مدار منطقی- کنترل
مهندسی مکانیک ترمودینامیک- مکانیک سیالات- انتقال حرارت- استاتیک- مقاومت مصالح- دینامیک و ارتعاشات
مهندسی مواد و متالورژی اصول و مکانیز خوردگی- روش‌های کنترل خوردگی و حفاظت از فلزات- متالورژی فیزیکی و خواص مکانیکی مواد
ایمنی صنعتی و آتش نشانی آلودگی هوای محیط کار و کنترل آن- عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار- بهداشت محیط- حریق و روش‌های مبارزه با آن

ایمنی در صنایع نفت و گاز- اصول طراحی سیستم‌های ایمنی و آتش‌نشانی

مهندسی عمران مقاومت مصالح- تحلیل سازه‌ها- مکانیک خاک و پی‌سازی- مکانیک سیالات- طراحی سازه‌های فولادی و بتنی- مکانیک جامدات
حسابداری/ حسابرسی حسابداری مالیاتی- حسابرسی- حسابداری صنعتی- اصول تنظیم و کنترل بودجه- مدیریت مالی
حیطه اختصاصی

مقطع کاردانی

شیمی و صنایع شیمایی انتقال حرارت- موازنه- ترمودینامیک و شیمی فیزیک- عملیات واحد و انتقال جرم- شیمی آلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا