دانلود رایگان جزوه خلاصه کتاب معلم (راهنمای تدریس) مبانی هنرهای تجسمی دوره متوسطه

دانلود رایگان نکات مهم راهنمای تدریس مبانی هنرهای تجسمی متوسطه: (دقت فرمایید که این جزوه از منابع اعلامی آموزش و پرورش نبوده و صرفا به علت مشابهت با منبع اعلام شده، ارائه شده است.)

نکات مهم راهنمای تدریس مبانی هنرهای تجسمی متوسطه

بخشی از متن کتاب راهنمای معلم مبانی هنرهای تجسمی دوره متوسطه

اهمیت موضوع درس
میدانیم با تولد و ورود انیمیشین، گرافیک متحرک، تیتراژها، کمیک استریپ و … تغییراتی در دانش هنرهای تجسمی ایجاد شده است. البته پرداختن به این تغییرات و آموزش آنها به زمان اجرای برنامه درسی موکول گردید، تا علاوه بر برنامه ریزی و به روز رسانی رشته ها و محتوای آنها، قبل از چاپ کتاب های جدید، آموزش هنرآموزان نیز انجام پذیرفته باشد. هم اکنون برای اولین بار، به دلیل نیاز و درخواست همکاران محترم، کتاب راهنمای معلم با مشارکت چند تن از هنرآموزان خبره،تألیف و منتشر گردیده و همزمان مصادیق تصویری در سال های متوالی از هنرستان های مختلف جمع آوری شده است. ارائه بهترین آثار هنری هنرجویان، تأکیدی بر میزان توانایی مخاطبان کتاب حاضر (مبانی هنرهای تجسمی) شده است.

دانلود رایگان کتاب معلم (راهنمای تدریس) مبانی هنرهای تجسمی دوره متوسطه (کد 551/5) تهیه شده در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش: (دقت فرمایید که کتاب زیر به عنوان منبع اصلی معرفی نشده است و آن را به عنوان یک منبع کمکی برای این آزمون در اختیار کاربران عزیز قرار داده ایم.)

راهنمای معلم مبانی هنرهای تجسمی

دانلود رایگان سوالات و جزوات منابع استخدامی حیطه تخصصی دبیری و هنرآموز آموزش و پرورش (تمامی منابع):

سوالات استخدامی حیطه تخصصی دبیری و هنرآموز آموزش و پرورش

دانلود رایگان سایر نمونه سوالات و جزوات آزمون استخدامی آموزش و پرورش (تمامی منابع):

منابع رایگان آموزش و پرورش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا