تلفن: ۰۴۱۴۲۲۷۳۷۸۱
تلفن: ۰۹۲۱۶۴۲۶۳۸۴

دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی شهرداری + جزوه رایگان قوانین شهرداری

فرمت فایلها : پی دی اف - PDF قابلیت پرینت : دارد
نوع سوالات : چهار گزینه ای پاسخنامه : بخشی از سوالات پاسخنامه دارد
محتوای فایل : PDF حجم فایل : 940Kb
سوالات عمومی این بسته: اطلاعات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و قوانین و مقررات شهر و شهرداری، دانش کامپیوتر، زبان انگلیسی، ریاضی، آمار، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی و هوش و توانمندی های عمومی
سوالات تخصصی این بسته: مدیریت بحران
جزوات این بسته: جزوه رایگان قوانین شهرداری
این نمونه سوالات به صورت رایگان و در تعداد محدود در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. برای تهیه سوالات استخدامی طبقه بندی شده به همراه پاسخنامه به دسته بندی یا جستجوی سایت مراجعه نمایید.
توضیحات

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به ارائه محصولی رایگان برای آمادگی در آزمون استخدام شهرداری نموده است، که این مجموعه شامل بیش از ۱۰۵ نمونه سوال استخدامی تستی عمومی و تخصصی برگرفته از اصل سوالات استخدامی شهرداری در ادوار گذشته میباشد. این بسته رایگان جهت معرفی بسته کامل سوالات و جزوات استخدامی شهرداری میباشد که میتوانید با کلیک روی دکمه خرید اقدام به تهیه آن نمایید. همچنین برای دانلود رایگان جزوه قوانین شهرداری اینجا کلیک نمایید.

محتویات بسته

سوالات تخصصی: (بدون پاسخنامه)

– سوالات تخصصی مدیریت بحران

 

سوالات عمومی: (بدون پاسخنامه)

– نمونه سوال تستی آمار

– نمونه سوال تستی دانش کامپیوتر

– اطلاعات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و قوانین و مقررات شهر و شهرداری

– نمونه سوال تستی هوش

– نمونه سوال تستی معارف اسلامی

– نمونه سوال تستی ریاضی

– نمونه سوال تستی زبان و ادبیات فارسی

– نمونه سوال تستی زبان انگلیسی

 

جزوه رایگان قوانین شهرداری  

- برای دانلود رایگان جزوه قوانین شهرداری اینجا کلیک نمایید.

اخبار استخدام شهرداری سال 99

خبر 20 بهمن 99: مجوز استخدام شهرداری های سراسر کشور صادر شد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: در آستانه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مجوز بکارگیری ۱۲ هزار و ۴۰۰ نفر نیروی قرارداد کار معین در شهرداریهای سراسر کشور توسط سازمان امور اداری و استخدامی کشور صادر شد. به گزارش ایسنا، مهدی جمالی نژاد با بیان خبر فوق افزود: این اقدام از برنامه های وزارت کشور و سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور به منظور پاسخگوئی به نیازهای نیروی انسانی قراردادی در شهرداریها صورت پذیرفته است.

 

خبر 7 بهمن 99: بکارگیری دستیاران در معاونت خدمات شهری شهرداری تهران (منبع: خبرگزاری مهر)

دستیاران منتخب مدیران در حوزه خدمات شهری و محیط زیست آغاز به کار کردند. معاون شهردار تهران تهران با بیان اینکه امکان بهره گیری از توان تخصصی و ظرفیت علمی دستیاران در بخش‌های مختلف این معاونت وجود دارد، اظهار داشت: باتوجه به اینکه دستیاران به تازگی وارد شهرداری تهران شده اند، به دنبال آن هستیم که با ارائه یکسری آموزش‌های تخصصی لازم دستیاران را با فضای کاری این معاونت آشنا کنیم.