تلفن: 04142273781

دانلود پاورپوینت آفت درختان میوه

قیمت خرید این کالا
5,300 تومان
دانلود رایگان نمونه خرید و دانلود کالا
فرمت : پاورپوینت تعداد اسلایدها : 11
قابلیت ویرایش : دارد کد محصول : P40003
محتوای فایل : zip حجم فایل : 863.48Kb
عنوان مقاله: آفت درختان میوه
رشته های مرتبط: مهندسی کشاورزی
این مقاله با فرمت پاورپوینت بوده و قابلیت ویرایش کامل دارد. پس از انجام خرید، بلافاصله محصول قابل دانلود میباشد.
توضیحات

گروه آموزشی فروشگاه اینترنتی ایران عرضه اقدام به تهیه مقاله ی پاورپوینت آفت درختان میوه برای رشته مهندسی کشاورزی نموده است.

فهرست

پر طاووس گلابی

سفیده رگ سیاه

ابریشم باف ناجور

پروانه تخم انگشتری

لیسه میوه

سرشاخه خوار هلو

کرم هلو

کرم آلو

کرم سیب

بخشی از مقاله

کرم سیب

کرم سیب (تخم خوار سیب) آفتی جهانی است. در ایران آفت در تمام مناطق کشت سیب دیده می شود. علاوه بر سیب به درختانی چون به، گلابی، زردآلو، خرمالو، گردو، گوجه، آلو، آلوبالو، بادام وانار حمله می کند. کرم سیب در واقع تخم خوار است وبرای رسیدن به دانه از بافت میوه نیز تغذیه می کند. حمله آفت در مراحل اولیه رشد میوه باعث ریزش آن میشود.کرم سیب زمستان را به صورت لارو کامل در داخل پیله های سفیدرنگ ضخیم می گذراند.لارو درون پیله، در بهارتبدیل به شفیره می شود و همزمان با پایان یافتن دوره گلدهی دوران شفیرگی هم به اتمام میرسد وحشرات بالغ ظاهر می شوند.

نکات

- تنها در فروشگاه اینترنتی ایران عرضه میتوانید قبل از خرید برای اطمینان از محتوای محصول، قسمتی از مقاله پاورپوینت را به طور رایگان دانلود کنید و در صورت رضایت خریداری نمایید.

- اگر مایل به تغییر قالب فعلی مقاله پاورپوینتی که خریداری نموده اید، هستید، برای دریافت تم و قالب های آماده پاورپوینت تخصصی اینجا کلیک نمایید.

- تمامی حقوق مادی و معنوی این محصول متعلق به گروه آموزشی ایران عرضه بوده و هرگونه انتشار این مقاله پاورپوینت به صورت انبوه بدون اخطار قبلی پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.